صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

از 128 طرح حمایتی در بهشهر بهره‌برداری شد

در نخستین روز از هفته دولت، 128 طرح حمایتی از خانواده کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در بهشهر به بهره‌برداری رسید.

کد خبر : 2262

تاریخ انتشار : 02/06/1392 - 22:30


 از 128 طرح حمایتی در بهشهر بهره‌برداری شد

به گزارش خط امید بهشهر، بعد از ظهر امروز از 120 طرح خود‌اشتغالی کمیته امداد و هشت پروژه کمک هزینه مسکن مددجویان بهزیستی این شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان بهشهر و همچنین با حضور مدیران یا نمایندگان ادارات کل بهزیستی و کمیته امداد مازندران بهره‌برداری شد.

به گفته حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه رئیس کمیته امداد شهرستان بهشهر، اعتبار 120 طرح خود‌اشتغالی کمیته امداد به‌علاوه 80 کمک‌هزینه ازدواج مددجویان، بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه در برداشت.

ابراهیم باغبانی مدیر‌کل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران هم در آیین افتتاح این پروژه‌ها با تبریک هفته دولت، گفت: هدف اصلی بهزیستی و کمیته امداد این است که در کنار کمک به اقشار آسیب‌پذیر هدف بزرگ‌تری به نام توانمند‌سازی  را دنبال کند، بنابراین ایجاد فرصت اشتغال برای مددجویان این دو نهاد مقدس بسیار حائز اهمیت است.

وی میزان کمک‌های مردمی استان مازندران که از طریق صندوق‌های کمیته امداد امام خمینی در رمضان امسال جمع‌آوری شد را چهار میلیارد تومان اعلام کرد.

مصطفی رجبی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهشهر هم در سخنانی، کمک هزینه اهدایی بهزیستی برای ساخت هشت واحد مسکونی را به ازای هر واحد سه میلیون تومان اعلام کرد.

به گفته سید حمید علوی معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان مازندران، در سال گذشته، پنج میلیارد تومان برای ساخت، تکمیل یا تعمیر مسکن مددجویان بهزیستی استان هزینه شد.

در حاشیه مراسم بهره‌برداری همزمان از طرح‌های حمایتی کمیته امداد و بهزیستی، از امدادگران این دو اداره با تقدیم هدایایی قدردانی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : از 128 طرح حمایتی در بهشهر بهره‌برداری شد

 از 128 طرح حمایتی در بهشهر بهره‌برداری شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر