صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برتری بهشهری‌ها در لیگ دسته یک کشتی کشور

تیم کشتی شهید هاشمی‌نژاد بهشهر هفته سوم دور رفت لیگ دسته یک کشتی کشور را همچون هفته‌های قبل با پیروزی پشت سر گذاشت.

کد خبر : 2261

تاریخ انتشار : 02/06/1392 - 22:27


برتری بهشهری‌ها در لیگ دسته یک کشتی کشور

به گزارش خط امید بهشهر، در هفته سوم دور رفت لیگ دسته یک کشتی کشور، تیم شهید هاشمی‌نژاد بهشهر به مربیگری شهرام مردانی با ترکیب پیام بذری، مظاهر شربتی، فرزاد عموزاد‌خلیلی، مهرشاد اکبری، مختار مختاری، مسعود فیض‌الهی، مصطفی صادق‌زاده و مصطفوی مظلومی در اوزان 50 تا 120 کیلوگرم بزرگسالان، عصر امروز به مصاف تیم حاجی‌زاده بابل رفت.

در این رقابت‌ها که به میزبانی بهشهر در سالن شهید هاشمی‌نژاد سپاه این شهرستان برگزار شد، تیم شهید هاشمی‌نژاد توانست با امتیاز پنج بر سه برتری خود را به رخ حریف هم‌استانی‌اش بکشد.

تیم شهید‌هاشمی نژاد با دو امتیاز این بازی و کسب 6 امتیاز ارزشمند از سه پیروزی شیرین، هم‌امتیاز با تیم شهدای ساری در گروه A  مسابقات قرار دارد.

هفته آینده، تیم شهید هاشمی‌نژاد بازی سختی را با "پاس قوامین تهران" خواهد داشت اما پیکار تیم شهید هاشمی‌نژاد با شاگردان عسگری محمدیان از تیم "شهدای ساری" در هفته آخر دور رفت بازی‌ها بسیار تماشایی و حائز اهمیت است.

میزبانی غیر‌منتظره و خارج از تصور بهشهری‌ها و تشویق‌های بی‌امان آنها از تیم محبوب‌شان، برای مسئولان برگزار‌کننده و تیم‌های شرکت‌کننده بسیار جالب توجه بود.

تیم کشتی آزاد شهید‌هاشمی‌نژاد بهشهر یکی از مدعیان قهرمانی لیگ دسته یک کشتی کشور است، این تیم به همت هیئت کشتی شهرستان بهشهر به‌نوعی با جیب خالی اما دستانی پر، راهی مسابقات شد و طی پیکاری‌های انجام‌شده یکی از برترین‌های میدان  است.

مدیریت فنی تیم شهید‌هاشمی‌نژاد را اصغر بذری و سرمربی‌گری آن‌را مهدی لاریجانی بر عهده دارد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : برتری بهشهری‌ها در لیگ دسته یک کشتی کشور

برتری بهشهری‌ها در لیگ دسته یک کشتی کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر