صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس:

اگر هلال احمر و بسيج نبودند ما كاری نمي توانستيم انجام دهيم

نماينده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي گفت: متاسفانه در سيل بهشهر با امكانات فرسوده شهري وارد شديم.

کد خبر : 2258

تاریخ انتشار : 25/07/1391 - 10:30


اگر هلال احمر و بسيج نبودند ما كاری نمي توانستيم انجام دهيم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، احمد علي مقيمي در جلسه ستاد بحران بهشهر افزود: متاسفانه ستاد بحران ما از حداقل ها محروم است و حتي يك بيل و فرقون نداريم و اين مسائل زيبنده ما نيست و بايد بدرستي حل و فصل شود.

وی اظهار داشت: نيازهاي بهشهر در سيل بسيار بالاست و فرماند ار در اين رابطه اطلاعيه دهد و نياز سنجي كند.

نماينده ويژه كميسيون عمران مجلس در سيل بهشهر يادآور شد: متأسفانه در سيل بهشهر 41 كشته و مصدوم داشتيم كه مسئولان استاني بايد با دقت نظر بيشتري به اين امر وارد شوند.

مقيمي گفت: اگر هلال احمر و بسيج نبودند ما كاري نمي توانستيم انجام دهيم.

وي با بيان اينكه داستان سيل در چند روز آينده به اتمام مي رسد يادآور شد: اگر كاري نكنيم اين افراد تا سه ماه آينده هم سرپناه و امكانات نخواهند داشت و بايد در اين خصوص با مديريت مناسب وارد شويم.

مقيمي بيان داشت: بايد مراقب بازار نيز باشيم تا مشكل ساز نشود و همچنين مشكلات مايحتاج، بازسازي، لوازم خانگي، بيمه، كشاورزي و... بدرستي ساماندهي شود تا در قابل بلاعوض و وام عملياتي شود تا مردم از نگراني خارج شوند.

فرماندار گلوگاه نيز با اشاره به شيل اخير در گلوگاه گفت: متاسفانه سيل اخير 80 ميليارد ريال به گلوگاه خسارت وارد كرد اما متاسفانه كوچكترين توجهي به ما نشد.
سميع الله مظفري خاطر شنان كرد: مظلوميت گلوگاه فراوان است چرا كه در طول 4 سال مديريت بنده رد فرمانداري 3 مدير كل هلال احمر مازندران عوض شدند و هر سه نفر قول استقرار جمعيت هلال احمر را در گلوگاه دادند كه علي رغم تهيه ساختمان اين كار عملياتي نشد.

وی افزود: گلوگاه محل تلاقي سه استان مازندران، گلستان و سمنان است و متاسفانه در سيل اخير تنها راه ارتباطي با سمنان و مناطق بالادست 80درصد خسارت ديده است.

به گفته مظفري لايروبي انهار از نيازهاي اساسي اين شهرستان است كه اگر انجام نشود در هر زماني اگر يك سوم اين بارش را داشته باشيم گلوگاه به زير سيل خواهد رفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : اگر هلال احمر و بسيج نبودند ما كاری نمي توانستيم انجام دهيم

اگر هلال احمر و بسيج نبودند ما كاری نمي توانستيم انجام دهيم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر