صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

برآورد خسارت 58 ميليارد توماني براي سيل بهشهر

فرماندار بهشهر برآورد اولیه خسارت سيل بهشهر را 58 ميليارد تومان اعلام کرد.

کد خبر : 2257

تاریخ انتشار : 25/07/1391 - 10:11


 برآورد خسارت 58 ميليارد توماني براي سيل بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، محمد رضا البرزي دوشنبه شب در جلسه ستاد بحران بهشهر اظهار داشت:خدمات رساني در حال انجام است و بيمه نيز براي كمك به شهروندان وارد صحنه شده و تا كنون بيش از 250 ميليون تومان پول نقد در بين آسيب ديدگان بيمه شده تقسيم شده است.

وي افزود: خسارت كلي وارد شده به تاسيات شهري توسط شهرداري 17 ميليارد و 200 ميليون تومان گزارش شده و همچنين خسارت به كشاورزي بهشهر نيز بيش از 2 ميليارد تومان است.

البرزي با بيان اينكه ريز خسارت وارد شده در روز سه شنبه در جلسه با استاندار و معاون اول رييس جمهور اعلام مي شود خاطر نشان كرد: استفاده مناسب از ماشين آلات و جلوگيري از اتلاف وقت و مديريت زمان از جمله مسائلي است كه بايد رعايت شود.

فرماندار بهشهر با اظهار نگراني از عملكرد نامناسب برخي از لجن كش ها گفت: متاسفانه شنيده شده كه برخي از لجن كش ها از مردم پول ميگيرند كه اين مسئله بايد با جديت پيگيري و برخورد شود.

وي افزود: ساماندهي لجن كش ها در اسرع وقت انجام و هماهنگي آنان با بسيج خواهد بود.
البرزي با هشدار نسبت به وجود گرد و غبار در بهشهر افزود: بايد مراقب باشيم و اين گرد و خاك را كنترل كنيم تا فردا با بيماري هاي عفوني و هشدارهاي بهداشتي مواجه نشويم.

وي با تاكيد بر اينكه تعزيرات فعال و با گراني در سيل بهشهر مبارزه شود تصريح كرد: بايد بازار مراقبت شود تا افراد سودجو در بازار اجناس را با نرخ گران به مردم نفروشند.

فرماندار اضافه كرد: متاسفانه برخي از قاليشويي ها نيز قيمت واقعي شستشو را مي گيرند و گزارش شده كه قيمت از 12 هزار تومان به بيش از 30 هزار تومان هم در برخي مناطق رسيده است و اين جرم است و برخورد قانوني انجام مي شود.
البرزي گفت: در بحث بحران با هيچ مديري تعارف ندارم و كارها بايد اصولي انجام و همه گوش به فرمان باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : برآورد خسارت 58 ميليارد توماني براي سيل بهشهر

 برآورد خسارت 58 ميليارد توماني براي سيل بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر