صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مقیمی تاکید کرد :

معادن غیرفعال رستمکلای بهشهر فعال شود

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی از مسئولان شهر رستمکلا خواست تا نسبت به فعال شدن معادن غیرفعال منطقه برای افزایش اشتغالزایی منطقه اقدام کنند.

کد خبر : 2253

تاریخ انتشار : 02/06/1392 - 19:10


معادن غیرفعال رستمکلای بهشهر فعال شود

به گزارش خط امید بهشهر ، احمد علی مقیمی صبح شنبه در دیدار با منتخبان شورای چهارم رستمکلا اظهار کرد: لازمه پیشرفت شهر رستمکلا، استفاده از همه ظرفیت های شهرستانی و برقراری اتحاد بیشتر بین مردم و مسولان این شهر است.

وی افزود: بهره گیری صحیح از منابع درآمدی موجود در این شهر و تعریف منابع درآمدی پایدار، می تواند بخش زیادی از مشکلات موجود این شهر در ارائه خدمت به مردم را برطرف کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخورداری از معادن فراوان، یکی از قابلیت های درآمدی رستمکلا بوده که با برنامه ریزی دقیق و علمی و فروش آن به متقاضیان می توان بر مشکلات شهری که ناشی از کمبود درآمد بوده غلبه کرد.

وی افزود: سرمایه گذاری در طرح های سودده از دیگر راههای رسیدن به درآمد پایدار بوده که لازم است شورای جدید پس از استقرار در این سمت، برای رسیدن به این هدف  برنامه ریزی کند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مشکلات مربوط به توسعه رستمکلا، نداشتن ارتباط ساکنان بالا دست و پایین دست جاده سراسری بوده که احتمال وقوع حوادث تلخ و تصادفات، مانع برقراری این ارتباط است.

مقیمی گفت: احداث پل غیر همسطح، آمد و شد مردم به این مناطق را ایمن کرده و زمینه گسترش مطلوب شهر را فراهم می کند.

وی از منتخبین دوره چهارم شورای شهر رستمکلا خواست از ورود به بحث های حاشیه دار و جزیی مربوط به مشکلات شهری خودداری کنند.

مقیمی گفت: منتخبان مردم در شورای شهر با برنامه ریزی برای اجرای طرح های بزرگ و ماندگار، نام خود را در تاریخ این شهر جاودانه کنند. 

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 03 شهریور 1392 - 17:53
  mina

  عامل بدبختی بهشهر همین نماینده -توی مجلس به جای اینکه به فکر منافع اقتصادی بهشهر و استان باشد به فکر حفظ جایگاه با دست بوسی آقایان است هرچه انسان نالایق با عملکرد و نظر ایشان سر کار آمدند و قدمی برای شهر بر نداشتند و به واقع می توان گفت عقب افتاده شهرستان مازندران را بهشهر یدک میکشه و سر سوزنی از توسعه شهری در بهشهر در دوره تصدی این آقا در این دو دوره نمایندگی ایشان ندیدیم

  2 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 07 شهریور 1392 - 16:43
  عموزاد مهديرجي

  سلام اميدوارم حال شما خوب باشه اگه ميشه و امكان داره مطلب زير رو بزاريد: * شهید * قصه ای است بی پایان و * شهادت * قصه ای ماندگار از فصل های سرخ تاریخ فصل آب وعطش فصل مشک های خالی فصل ترکش هایی از تیر سه شعبه فصل ............ ششمین یادواره ۲۶ آلاله سرخ روستای مهدیرجه11شهريور 1392 در سالروز ششمین اختر تابناک امامت و ولایت امام جعفر صادق (ع) مداح: حاج مهدی مختاری و سخنران سردار کریمی معاون سیاسی نیروی زمینی سپاه "كار كردن براي شهدا كمتر از شهادت نيست " امام خميني(ره) سپاس از لطف شما

  0 0
دیدگاه شما در مورد : معادن غیرفعال رستمکلای بهشهر فعال شود

معادن غیرفعال رستمکلای بهشهر فعال شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر