صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ابلاغ تحسین برانگیز آقای وزیر؛

ربیعی سازمان‌های تابعه وزارت کار را به خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ملزم کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل بخشنامه ای به کلیه سازمان‌ها و صندوق های تابعه ارسال کرد.

کد خبر : 22438

تاریخ انتشار : 10/02/1394 - 09:38


ربیعی سازمان‌های تابعه وزارت کار را به خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ملزم کرد

به گزارش خط امید بهشهر، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل را تعیین کرد.
پیرو دیدار صمیمی کارگران و  مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رهبر معظم انقلاب ، و تاکیدات معظم له مبنی بر مصارف دستگاههای دولتی از تولیدات داخلی ، علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با ابلاغ بخشنامه ای به کلیه سازمانها و صندوق های تابعه جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخلی  را تعیین کرد.
متن کامل بخشنامه به این شرح است .
حسب الامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، در دیدار صمیمی کارگران و مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورخ 9 اردیبهشت 1394 مبنی بر الزام دولت در جهت گیری تهیه و خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ، بدین وسیله موارد زیر ابلاغ می گردد.
1- روسای سازمانها و صندوق های تابعه موظفند ، کمیته ای به منظور بررسی خرید های  خارجی تشکیل ، تا ضمن بررسی ضرورت و عدم وجود تکنولوژی کالای مشابه داخلی ، امکان جایگزینی و امکان ساخت داخل را بررسی نمایند.
2- کمیته مذکور لیست خریدهای خارجی در مجموعه های تابعه را جمع آوری و تصمیم مناسب را اتخاذ خواهند نمود.
3- ضروری است ظرف دو ماه نتایج اقدامات به عمل آمده گزارش شود و نظارت بر حسن اجرای بخشنامه بر عهده روسای سازمانها و صندوقها می باشد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : ربیعی سازمان‌های تابعه وزارت کار را به خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ملزم کرد

ربیعی سازمان‌های تابعه وزارت کار را به خرید اقلام مورد نیاز از تولیدات داخل ملزم کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر