صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

پارتی‌بازی در سیستم‌های بانکی کاهش یابد/کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه هنوز کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است، گفت: امیدواریم بتوانیم با توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران گره کور بیکاری را از جامعه برطرف کنیم.

کد خبر : 22392

تاریخ انتشار : 09/02/1394 - 20:03


پارتی‌بازی در سیستم‌های بانکی کاهش یابد/کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار کارکنان شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، اظهار کرد: باید با رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی ساری، رونق صنعتی و اقتصادی را در مرکز مازندران لمس کنیم.

وی با اشاره به اینکه شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران باید حامی واحدهای صنعتی راکد بوده تا فعال شوند، افزود: نظام اداری بسیار معیوب و مشکل‌دار بوده و مردم را در ادارات سردرگم می‌کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه با افزایش شاخص اشتغال، بسیاری از معضلات اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد کاهش پیدا می‎کند، خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین معضل جامعه امروزی، بیکاری است.

امام جمعه ساری با اعلام اینکه از طریق تقویت شهرک‌ها و نواحی صنعتی باید معضل بیکاری را از مازندران رفع کرد، بیان کرد: سزاوار مازندران با وجود 10 هزار و 400 شهید و چندین هزار جانباز نبوده که هنوز درگیر معضل بیکاری باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران، انقلاب و ارزش‌های اسلامی را دوستدار بوده و برای بقا و ماندگاری آن تلاش می‌کنند، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی‌ها، اجتماعات دینی و ارزشی باید خدمت‌رسانی و انگیزه کار برای مردم را مضاعف کند؛ امیدواریم روزی را شاهد باشیم که مازندران استانی بدون بیکار باشد.

طبرسی با اشاره به اینکه تحریم‌ها و تعویق مذاکرات نباید دلیلی بر خدمت نکردن مسئولان برای مردم باشد، ادامه داد: با کاهش بروکراسی اداری و پارتی‌بازی در سیستم‌های بانکی، زمینه اشتغال بسیاری از جوانان جامعه فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه هنوز کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است، گفت: امیدواریم بتوانیم با توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران گره کور بیکاری را از جامعه برطرف کنیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : پارتی‌بازی در سیستم‌های بانکی کاهش یابد/کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است

پارتی‌بازی در سیستم‌های بانکی کاهش یابد/کشاورزی و گردشگری مازندران معیوب و دست‌نخورده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر