صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران:

دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌های صنعتی در مازندران ایجاد می‌شود

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران با اعلام اینکه دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی در محاکم قضایی مازندران ایجاد می‌شود، گفت: با هماهنگی صورت گرفته با رئیس کل دادگستری استان پس از تعیین این دادگاه، مراحل رسیدگی به پرونده واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال تسریع می‌شود.

کد خبر : 22389

تاریخ انتشار : 09/02/1394 - 19:58


دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌های صنعتی در مازندران ایجاد می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، سیدمصطفی موسوی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه در سال گذشته برنامه عملیاتی شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران تدوین شد تا براساس اولویت برنامه‌های توسعه‌ای این شهرک اجرایی شود، اظهار کرد: 95 پروژه عمرانی در 39 شهرک و ناحیه صنعتی مازندران طی سال 93 اجرایی شد. 
 
وی با بیان اینکه واحدهای راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران واگذار شده است، افزود: 120 قرارداد واحدهای صنعتی راکد در سال 93 فسخ و در اختیار سرمایه‌گذاران جدید گذاشته شد. 
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اعلام اینکه دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی در محاکم قضایی مازندران ایجاد می‌شود، اضافه کرد: با هماهنگی صورت گرفته با رئیس کل دادگستری استان پس از تعیین این دادگاه، مراحل رسیدگی به پرونده واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال تسریع می‌شود.
 
 
موسوی از غیرفعال بودن بیش از 270 واحد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد و افزود: با رفع مشکلات سرمایه در گردش این واحدها، 40 واحد غیرفعال به چرخه تولید بازگشتند. 
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه آسفالت شهرک صنعتی ساری با اعتبار 800 میلیون تومان اجرایی شده است، گفت: توسعه شهرک صنعتی ساری در دستور کار قرار دارد و  برنامه راهبردی سال 94 شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران تدوین شده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌های صنعتی در مازندران ایجاد می‌شود

دادگاه ویژه رسیدگی به معضلات شهرک‌های صنعتی در مازندران ایجاد می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر