صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار رامسر خبر داد

برگزاری جشنواره‌های ملی رامسر با شعار «اردیبهشت در بهشت»

فرماندار رامسر از برگزاری جشنواره‌های بزرگ ملی با شعار «اردیبهشت در بهشت» در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 22281

تاریخ انتشار : 08/02/1394 - 18:54


برگزاری جشنواره‌های ملی رامسر با شعار «اردیبهشت در بهشت»

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از نیمه‌پر رامسر، حسین سروری در جلسه ستاد جشنواره‌های شهرستان رامسر با اعلام این خبر گفت: رامسر شهرستان نمونه گردشگری است و برپایی جشنواره ها و نمایشگاه‌های ملی نقش بسیار زیادی در جذب و ماندگاری گردشگران دارد.

وی افزود: در نوروز امسال با برنامه‌ریزی‌های خوبی که صورت گرفت و نمایشگاه‌های ملی که برگزار شد، این شهرستان در زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی رتبه نخست استان را به‌دست آورد.

فرماندار رامسر ادامه داد: هم‌اینک در برخی از نقاط دنیا بعضی از شهرها و کشورها را به‌خاطر جشنواره‌های خاص می‌شناسند و باید از این منظر هم در کار تبلیغی فعال شویم و هم قابلیت‌های خود را معرفی کنیم.

این مسئول بیان کرد: در اجرای برنامه‌ها و جشنواره‌ها همواره نقش مردم پررنگ است و حضوری خودجوش در اجرا دارند، به‌طور نمونه اجرای طرح ابتکاری هفته فرهنگی رامسر در سال گذشته، ما شاهد حضور افراد زیادی در این برنامه بودیم.

سروری خاطرنشان کرد: شعار جشنواره‌های امسال رامسر «اردیبهشت در بهشت» است و زیبایی‌های کم نظیر رامسر یکی از دلایل اصلی حضور پرشمار گردشگران داخلی و خارجی است.

وی اجرای جشنواره ملی بهارنارنج 17 و 18 اردیبهشت‌ماه در موزه کاخ رامسر، جشن ملی گل گاوزبان به‌همراه ثبت اثر طبیعی اول خرداد ماه در روستای جنت‌رودبار و جشن شیردوشان در 8 خرداد در روستای تمل را ازجمله برنامه‌های مهم این روزها عنوان کرد.

فرماندار رامسر در پایان گفت: از تمام هم‌وطنان عزیز، تورگردانان، آژانس‌های مسافرتی، گردشگران، اصحاب رسانه و شبکه‌های تلویزیونی دعوت می‌کنیم تا در این رویدادهای مهم شرکت کنند و از مواهب کم‌نظیر طبیعی آن بهره‌مند شوند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشنواره‌های ملی رامسر با شعار «اردیبهشت در بهشت»

برگزاری جشنواره‌های ملی رامسر با شعار «اردیبهشت در بهشت»

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر