صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/امام جمعه بهشهر:

شکست دولت ها شکست اسلام است

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت:یرای موفقیت دولتها دعا کنید چراکه آبروی دولت ها آبروی اسلام است.

کد خبر : 2217

تاریخ انتشار : 01/06/1392 - 18:34


شکست دولت ها شکست اسلام است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در خطبه های نماز جمعه امروز بهشهر ضمن توصیه مردم به رعایت تقوا در زندگی  گفت: چون تقوا در زندگی مردم رعایت نمی شود چشم و هم چشمی ها در جامعه زیاد شده است و فساد در جامعه زیاد می شود.
جباری در ادامه خطبه های نماز جمعه اشاره به دولت ها کرد و افزود:دولت زمانی ماندگار می شود که دارای شبکه ای از کمال ، عقل و رفتار اجتماعی باشد ، دولت های گذشته  خدمات بسیار زیادی داشتند و کارهای زیادی انجام داده اند و باید از زحمات آنان قدردانی کرد.
خطیب نماز جمعه بهشهر گفت:همه ی مردم باید برای موفقیت دولت های گذشته و این دولت و همچنین دولت های آینده دعا کنند چرا که آبروی این دولت ها آبروی نظام جمهوری اسلامی است و شکست هر کدام از این دولت ها شکست نظام جمهوری اسلامی است.
سید صابر جباری افزود:دشمن برای نفوذ به جامعه اسلامی از سه روش استفاده کرده است اول اینکه مردم را به سوی همخوانی با مسیحیت ییرند و دوم اینکه زنان بد حجاب و بی حجاب را واسطه جنایت جوانان قرار بدهندو سوم اینکه استفاده از مشروبات الکلی و مواد مخدر را در جامعه تبلیغ کنند.
امام جامعه بهشهر در خطبه های نماز جمعه بهشهر به اتفاقات منطقه اشاره کرد و افزود :موافقین و مخالفین مرسی پس از شنیدن خبر آزادی مبارک فهمیدند که چه کلاهی به سرشان رفته است و حالا راه افتاده اند در خیابان و اعتراض می کنند و لی ارتش مزدور مصر به آمریکا و اسرائیل وابسته است.
سید صابر جباری ادامه داد:هر چه بیشتر در مصر با یک دیگر درگیر شوید ضررش به شیعیان و مسلمانان می رسد همانطور که می بینید اخوان المسلمین  با 65 سال سابقه پشت میله های زندان است و مبارک با 30 سال جنایت و مکیدن خون مردم آزاد شده است و اینها همه از نقشه های آمریکا و اسرائیل است. 

  

دیدگاه شما در مورد : شکست دولت ها شکست اسلام است

شکست دولت ها شکست اسلام است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر