صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران:

رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست/اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای در انتخابات وارد شود

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه باید از انتخابات مواظبت کرد تا طبق قانون برگزار شود، گفت: رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای در انتخابات ایجاد شود.

کد خبر : 22162

تاریخ انتشار : 07/02/1394 - 20:48


رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست/اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای در انتخابات وارد شود

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا یونسی در جلسه شورای اداری ثبت‎احوال استان مازندران که در مجتمع تفریحی توریستی میزبان بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: با وجود شرایط سختی که کشور از نظر اقتصادی به‌دلیل اعمال تحریم‌های غرب با آن روبرو است اما دولت از تمام توان و ظرفیت خود استفاده می‌کند تا به مردم فشار زیادی وارد نشود.

وی با اشاره به شعار سال رهبر معظم انقلاب، خاطرنشان کرد: هیچ جامعه‌ای به توسعه، آرامش و پیشرفت نمی‌رسد مگر اینکه مردم با هم متحد و یکپارچه باشند.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه باید قدر موقعیت جغرافیایی و توریستی مازندران را دانست، افزود: در ایام گردشگرپذیر، روزانه بیش از یک هزار میلیارد تومان توسط مسافران وارد استان می‌شود.

یونسی تأکید کرد: باید شرایط زیرساختی و زیربنایی جذب توریست و گردشگر در استان فراهم باشد.

وی با بیان اینکه آثار خروج از رکود و توسعه در مازندران مشهود است، تصریح کرد: با افزایش بودجه‌ای که در سال 93 نسبت به سال 92 حاصل شد، اقدامات عمرانی مفیدی در سطح استان به اجرا درآمد.

معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران در بخش دیگری از صحبت‌های خود به انتخابات پیش‌رو در اسفند 94 اشاره کرد و خطاب مدیران ثبت احوال مازندران گفت: بخش اعظمی از رسالت سنگین انتخابات بر عهده شما است.

این مسئول با بیان اینکه باید از انتخابات مواظبت کرد تا طبق قانون برگزار شود، افزود: رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای در انتخابات ایجاد شود.

علی رجبی مدیرکل ثبت احوال مازندران نیز در ادامه این جلسه به ارائه برنامه این سازمان در سال 94 پرداخت و انتخابات سال جاری را از مهم‌ترین فعالیت‌های پیش‌روی این اداره عنوان کرد.

وی گفت: رؤسای ادارات این سازمان به‌عنوان عضو هیئت اجرایی انتخابات باید تلاش کنند تا انتخابات دقیق و به‌دور از هر گونه حاشیه برگزار شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست/اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای در انتخابات وارد شود

رأی مردم ناموس، شرف و حیثیت ماست/اجازه نمی‌دهیم خدشه‌ای در انتخابات وارد شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر