صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خدا ثبت نام می کند؛

برگزار ی مراسم اعتکاف در هفت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز شنبه پنج اردیبهشت آغاز و تا روز پنجشنبه 10 اردیبهشت در اداره تبلیغات اسلامی و 6 مسجد این شهرستان ادامه خواهد داشت.

کد خبر : 22095

تاریخ انتشار : 07/02/1394 - 10:50


برگزار ی مراسم اعتکاف در هفت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

حجت الاسلام سید‌محمد بابایی درگفتگو با خبرنگار خط امید، از آغاز ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و افزود: شرکت در مراسم معنوی اعتکاف فرصتی بی نظیر جهت ارتباط با خالق هستی و انقطاع از غیر خدا می باشد که بندگان خوب خداوند موفق به درک آن می شوند.

 

وی تصریح کرد: در اهمیت اعتکاف همین بس که خداوند در آیه 125 سوره بقره خطاب به حضرت ابراهیم و حضرت اسماعیل(علیهما السلام) می‌فرماید: خانه من را برای معتکفین تطهیر کنید.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز شنبه پنج اردیبهشت آغاز و تا روز پنجشنبه 10 اردیبهشت در اداره تبلیغات اسلامی و 6 مسجد این شهرستان ادامه خواهد داشت.

 

این مسئول فرهنگی هزینه ثبت‌نام هر معتکف را بیست هزار تومان اعلام و اظهار داشت: علاوه بر مسجد جامع بهشهر مساجد جامع و شریفیه رستمکلا، جامع و صاحب‌الزمان(عج) زاغمرز، جامع ملامحله خلیل شهر و امام رضا(ع) حسین آباد آماده ثبت نام وپذیرایی از مهمانان خداوند می باشند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزار ی مراسم اعتکاف در هفت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

برگزار ی مراسم اعتکاف در هفت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر