صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در جلسه بررسی مسائل روستاهای بابلسر مطرح شد

دهیاران در اجرای پروژه‌های روستایی مدیریت داشته باشند/نباید از وجود دام در سطح روستاها ترسید

رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر با بیان اینکه دهیاران می‌توانند نقش موثری در اتمام به‌موقع پروژه‌های روستایی داشته باشند، گفت: دهیاران مدیریت بیشتری در اجرای پروژه‌ها در سطح روستاها داشته باشند تا این پروژه‌ها در زمان معین به بهره‌برداری برسد.

کد خبر : 22069

تاریخ انتشار : 06/02/1394 - 20:04


دهیاران در اجرای پروژه‌های روستایی مدیریت داشته باشند/نباید از وجود دام در سطح روستاها ترسید

به گزارش خط امید بهشهر، جابر حسن‌زاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان بابلسر، اظهار کرد: با تلاش‌های نماینده مردم در مجلس، بودجه راه و شهرسازی بابلسر در سال 93 یک میلیارد و 700 میلیون تومان نسبت به سال 92 افزایش داشت.

وی افزود: بوجه اداره راه، مسکن و شهرسازی بابلسر در سال 92، 300 میلیون تومان بوده است که در سال 93 به 2 میلیارد تومان رسید.

رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر با اشاره به شکل‌گیری نهضت آسفالت در سال گذشته، خاطرنشان کرد: این شهرستان رتبه نخست مشارکت مردمی را در سطح کشور دارا است.

این مسئول با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام در روستاهای اجاکسر، شورک و احمدکلا، تصریح کرد: اتمام این پروژه‌ها، نقش مؤثری در کاهش حوادث و تصادفات جاده‌ای در سطح این روستاها دارد.

حسن‌زاده در پایان با بیان اینکه دهیاران می‌توانند نقش موثری در اتمام به‌موقع پروژه‌های روستایی داشته باشند، گفت: دهیاران مدیریت بیشتری در اجرای پروژه‌ها در سطح روستاها داشته باشند تا این پروژه‌ها 
نباید از وجود دام در سطح روستاها ترسید
در زمان معین به بهره‌برداری برسد.

* روستاها باید به مراکز مصرف تبدیل شوند

فرماندار بابلسر نیز در این جلسه با تأکید بر لزوم برگزاری این جلسات برای شناسایی و رفع مشکلات روستاها، اظهار کرد: امروزه روستاها به عنوان مهم‌ترین مناطق گردش‌پذیر، پذیرای مسافران زیادی از اقصی نقاط دنیا هستند.

سید علی اسد با اشاره به برخی از وظایف دهیاران، افزود: بهبود وضعیت زیست محیطی و توجه به بهداشت و نظافت در سطح روستاها از جمله مهم‌ترین وظایف دهیاران است.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه روستائیان باید برای اجرای سیاست‌های دولت تشویق و ترغیب شوند، بر توانمندی‌های موجود در سطح روستاها برای دست‌یابی به تولیدات داخلی تأکید کرد.

این مسئول، صنایع دستی و دام‌پروری را از جمله صنایعی دانست که باید در سطح روستاها مورد حمایت قرار گیرند و خاطرنشان کرد: نباید از وجود دام در روستاها ترسید.

اسد با اشاره به تلاش‌های گسترده سوداگران زمین برای تعددی به اراضی روستایی، تصریح کرد: برای مقابله با این پدیده شوم نیاز به یک عزم جدی است.

وی در پایان با بیان اینکه روستاها باید به مراکز مصرف تبدیل شوند، گفت: اجازه ندهیم غذای شهری جایگزین غذای پاک و سالم روستاها شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دهیاران در اجرای پروژه‌های روستایی مدیریت داشته باشند/نباید از وجود دام در سطح روستاها ترسید

دهیاران در اجرای پروژه‌های روستایی مدیریت داشته باشند/نباید از وجود دام در سطح روستاها ترسید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر