صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اندرحکایت آقای مدیرعامل و نابودی فوتبال یک شهر در مازندران!

صنعت ساری با ندانم‎کاری‎های مدیرعامل و مشاوران بی‎تجربه، امسال هم موفق به صعود به لیگ یک نشد و اگر اوضاع این تیم به همین منوال پیش برود، ساروی ها حالاحالاها باید خواب لیگ یک را ببینند!

کد خبر : 22019

تاریخ انتشار : 06/02/1394 - 13:06


اندرحکایت آقای مدیرعامل و نابودی فوتبال یک شهر در مازندران!

به گزارش خط امید بهشهر، گویا ساروی‌ها قرار نیست رنگ خوشی را در فوتبال ببینند، آنها همچنان سیر نزولی خود را در طول این سال‌ها طی می‌کنند، به‌دنبال علت این موضوع نیستیم که چرا ساروی‌ها افت شدیدی در تیم‌داری و موفقیت در فوتبال داشتند و دارند، چون فوتبال‌دوستان ساری به‌خوبی علت این ناموفقی‌ها را می‌دانند.

بحث بر سر تیمی است که مردم ساری با هزار امید و آرزو آن را هواداری می‌کردند، اما خبر نداشتند پادشاهی تیم‌شان را هدایت می‌کند که زیاد با مسائل مدیریتی آشنا نیست.

تیم به‌اصطلاح فقیر ولی مایه‌دار صنعت برای رسیدن به موفقیت به پول نیاز نداشت، آنها مدیر نداشتند! بی‌شک مقصر اصلی ناکامی سه سال اخیر صنعت ساری در لیگ دسته دوم فوتبال، مدیریت این تیم است.

در این فصلی که گذشت اشتباهات مدیریت این باشگاه از روز اول آغاز شد، جایی که بدون هیچ برنامه‌ریزی ابراهیم باقری کاربلد اما کم‌تجربه، با کم‌ترین امکانات به‌عنوان سرمربی انتخاب شد اما طولی نکشید مدیریت باشگاه، دومین اشتباه خود را نیز مرتکب شد و با روی کار آوردن یونس گرائیلی جوان، قید همکاری با ابراهیم باقری را زد.

برگزار نشدن اردوهای مناسب پیش‌فصل و بدنسازی خوب، سبب شد تیم هم از نظر هماهنگی و هم از نظر بدنی به شرایط آرمانی نرسد و نتایج ضعیفی را در شروع فصل کسب کند.

جام حذفی هم مثل همیشه بلای جان ساروی‌هاست، آنها از جام حذفی خاطرات خوشی دارند اما خاطرات تلخ بعد از پایان جام حذفی و پس‌لرزه‌های آن، هیچ‌وقت از یاد مردم ساری نخواهد رفت و جالب اینجاست این بلا بر سر صنعت هم آمد و حسابی از جام حذفی ضربه خوردند و به‌نوعی باز ساروی‌ها از یک لانه گزیده شدند.

درخشش خیره‌کننده شاگردان یونس گرائیلی جوان و باشخصیت در جام حذفی تاحدی بود که آنها به کل فراموش کردند که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند! ضربه‎ای که جام جذفی در اوج بی‎پولی ـ فقط برای بازیکنان و کادرفنی ـ به تیم زد، سبب شد تا شاگردان یونس گرائیلی نتایج ضعیفی را در لیگ کسب کنند و همین امیر مدیرعامل کم‌تجربه این تیم را که از بیرون مشاوره‎های غلط دریافت می‎کرد بر آن داشت تا دست به سومین اشتباه بزرگش بزند و حکم برکناری یونس گرائیلی را امضا کند!

کسی فکرش را هم نمی‌کرد گرائیلی که بهترین نتایج را در جام حذفی کسب کرده بود و بعد از مدت‌ها استادیوم شهدای ساری را برای دیدار صنعت ساری پر کرده بود و در لیگ هم بیشتر بازی‌هایش را خارج از خانه انجام داده بود، به دلیل اینکه بازیکن موردنظر یکی از دوستان مدیرعامل را در ترکیب 18 نفره قرار نداد، به همین سادگی از تیم کنار گذاشته شود!

یونس گرائیلی سربلند رفت و بلافاصله ابرهیم تقی‌پور با سیاست خاص خودش چند بازی باقی‌مانده تا نیم‎فصل هدایت تیم صنعت ساری را برعهده گرفت، تقی‌پور به همراه صنعت ساری در دو سه بازی انجام‌شده عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما بدقولی‌های مدیرعامل و عمل نکردن به تعهداتش نسبت سبب شد تا او هم خیلی زود قید همکاری با این مدیر را بزند، استعفا دهد و عطای این کار را به لقایش ببخشد!

جدا شدن 6 بازیکن در نیم‎فصل و عدم یارگیری مناسب سبب شد تا صنعتی‎ها فقط با 14 بازیکن نیم‎فصل دوم این رقابت‎ها را دنبال کنند و همین موضوع و نداشتن بازیکن، سبب شد تا هیچ مربی‌ای جرأت نکند هدایت این تیم در آستانه سقوط را برعهده بگیرد.

درست زمانی که کسی حاضر نبود هدایت این تیم را با مدیرعاملی این فرد برعهده گیرد، باز هم ابراهیم باقری جوان که که با بی‌مهری در آغاز فصل کنار گذاشته شده بود و خودش هم یکی از شاکیان درجه یک مدیرعامل بود، وارد کار شد و به همراه سعید بسطامی تیم در حال سقوط صنعت ساری را نجات داد تا فرشته نجات ساروی‌ها لقب بگیرند.

صنعت ساری با ندانم‎کاری‎های مدیرعامل و مشاوران بی‎تجربه، امسال هم موفق به صعود به لیگ یک نشد و اگر اوضاع این تیم به همین منوال پیش برود، ساروی ها حالاحالاها باید خواب لیگ یک را ببینند!

این مدیرعامل که در این چندسال اخیر مشکلات زیادی برای فوتبال مرکز استان به‌وجود آورده، در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا کرد و به حرف‎هایی که دیگر برای مردم این شهر تکراری شده، شروع به وعده وعید دادن کرد تا شاید باز هم هدایت این تیم را در فصل جدید برعهده گیرد!

امیدواریم هیئت فوتبال مازندران و همچنین اداره‌کل ورزش و جوانان برای فصل جدید روی این موضوعات دقت بیشتری کنند و به‌سادگی تیم را به هر کسی تحویل ندهند.


منبع : بلاغ

 

  

مطالب مرتبط با : اندرحکایت آقای مدیرعامل و نابودی فوتبال یک شهر در مازندران!
دیدگاه شما در مورد : اندرحکایت آقای مدیرعامل و نابودی فوتبال یک شهر در مازندران!

اندرحکایت آقای مدیرعامل و نابودی فوتبال یک شهر در مازندران!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر