صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آل سعود؛ نمونه بارز حماقت!

کد خبر : 21952

تاریخ انتشار : 05/02/1394 - 18:09


آل سعود؛ نمونه بارز حماقت!

به گزارش خط امید بهشهر _ در مسأله عربستان و یمن به حمدالله عزیزان در جریان کار هستند، آل سعود از زمانی که تشکیل شد، اهل جنایت بود، زمانی به نجف حمله کرده بودند و نجف را قتل عام کردند.

این نسل کشی و آدم‌کشی و هر کسی مخالف ما است باید نابود شود، از زمانی که وهابیت به‌روی کار آمد، برنامه این رژیم منحوس بود و این را بدانید که روایت دارد «الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم»

شاید یک رژیمی در حال کفر باقی باشد؛ اما در حال ظلم یقیناً نابود می شود و آل سعود با کفر اعتقادی که داشتند در وادی ظلم بیّنی افتادند.

بعد از این که بیشتر از 1200 حمله هوایی داشتند و منابع و امکانات را زدند و بچه‌ها را در زیرآوار نابود کردند، در چند روز اخیر حملات شیمیایی دارند انجام می دهند، شیمیایی که گاز خفه‌کننده‌ای دارد و خیلی‌ها را به کام مرگ کشانده است.

در دفاع هشت ساله ما ثابت شد، وقتی یک متجاوزی دست به حمله شیمیایی برد، علامت این است که از حملات هوایی خود چیزی به‌دست نیاورد و پیروزی نداشت، چون حملات شیمیایی، آخر کار آنها است.

این را شما می دانید که حملات هوایی به جایی نرسید و حوثی‌ها بنای انتقام دارند، یک حمله به عربستان کردند و پادگان «المناره» را گرفتند و 18 سرباز سعودی را نابود کردند و بقیه هم فرار کردند.

سعودی‎ها دو حمله کرده بودند و یمنی‎ها آن را نابود کردند، عربستان دید تجاوز هوایی اثر نداشت، در بمب باران شیمیایی هم باید در آینده به سازمان ملل گندیدهِ مرده باید پاسخ بدهد.

آنها به استیصال رسیدند که حملات به یمن حماقت محض بود، الان از راه کویت دارند یک سری کارهایی انجام می دهند، با حوثی ها دارند یک مذاکراتی انجام می‌دهند که ما چندین میلیارد به شما می‌دهیم و یمن را برای شما می‌سازیم و رئیس جمهور را از خودتان انتخاب کنید؛ میدانی هم به ما بدهید، این استیصال حملات احمقانه آل سعود بود.

من در این قضایا یک نارحتی دارم که برای دشمنان غربی جا بیفتد که آنها مسلمانان را احمق بدانند و آل سعود نقطه بارز این حماقت است؛ چرا به یمن حمله کردید؟ چرا بچه‌ها را کشتید؟ چرا زن‌ها را نابود کردید؟ چرا منابع را بمباران کردید؟ حرف شما چه بود؟ مگر مذاکره نبود! بمباران برای چه بود! آن قدر آنها احمق هستند که بازار اسلحه‌فروشی اروپا داغ شد، هر کشوری که اسلحه خراب داشت به آل سعود فروختند و حسابی از آل سعود پول گرفتند.

چند مدتی قبل یک انبار مهمات اسرائیل بود که هر چه سلاح و مهمات قدیمی کم‌مصرف بود، به 50 میلیون دلار به آل سعود فروخت و انبارهای خود را خالی کرده است تا از سلاح جدید پر کند، این پول سنگین آل سعود که خرج خرید اسلحه از تمامی دنیا شده، برای مسلمان‎کشی و نسل‎کشی است.

دلیل احمقانه آنها این است که منصور الهادی ـ رئیس جمهور یمن ـ از ما تقاضای حمله کرده است! مگر شما نمی‌گویید دمکراتیک، مگر شما نمی‌گویید مردم‌سالاری، خوب مردم یمن این مردک را نمی خواهند؛ حالا بخواهند، شما اینجا چه‌کاره هستید؟

در یک ممکلتی بعضی با بعضی دعوا دارند، شما چه‎کاره هستید که حمله کردید؟ یک ممکلت یمن است و با همدیگر حرف دارند، شما چرا دخالت کردید؟ این را بدانید عربستان سعودی جنگ ندیده است، حملات ندیده است، یمنی‎ها سال‎ها بود که با «علی عبدالله صالح» در جنگ بودند، اینها مرد جنگ هستند! اگر بغل‎دست سعودی‎ها یک ترقه بزنند، شاید از ترس غش کنند! مرد جنگ نبودند.

حمله‎ای که حوثی‎ها انجام می‎دهند، آنها پا به فرار می‎گذارند، آنها بعد از هزار و 200 حمله فهمیدند که حملات‌شان بی‎اثر است.

جالب این است که خدا به دست دشمن یاری می‌دهد و افراد متفرق یمنی با این جنگ با هم جمع و متحد شدند، این جنگ باعث شد یمن متفرق به یمن متحد تبدیل شود. «عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد» و یقین بدانید انشاءالله به‌زودی می‌بینیم که آل سعود به چه نکبتی خواهند افتاد.

آل سعود خرج زیادی می‌کند که آقای عرب شود؛ الان ذلیل و خوار عرب شد، خیلی خرج می کند که آقای عرب شود، هر روز که می‎گذرد خوارتر و ذلیل‎تر می‎شود، از دو سال قبل آمریکایی‎ها و اروپایی‎ها گفتند که سال‎های آخر عمر آل سعود است و حتی تعیین کردند که بعد از آل سعود چه کسی روی کار بیاید.

حالا نفر بعدی را تعیین کردند که بعد از آل سعود کدام آل باید روی کار بیاید، آنها فهمیدند که آل سعود با این جریانی که دارد می‎رود، دوام‎آور نیستند، انشاءالله به حق پیامبر (ص) نابودی آنها را ببینیم.


منبع : آیت‎الله سید رحیم توکل

 

  

دیدگاه شما در مورد : آل سعود؛ نمونه بارز حماقت!

آل سعود؛ نمونه بارز حماقت!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر