صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خط امید:

وعده خدا در صحرای طبس محقق شد / فتح آل‌سعود کار یک حوزه مقاومت بسیج ما‌است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: وقتی که همه ملت ایران مشغول استراحت و خواب بودند، شن‌های بیابان مامور خدا شدند، و چون انقلاب اسلامی، ازدین خدا، پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) دفاع می‌کند، خدا هم کمک کرد و دیدید که چگونه وعده خدا در صحرای طبس محقق شد.

کد خبر : 21870

تاریخ انتشار : 05/02/1394 - 10:49


وعده خدا در صحرای طبس محقق شد / فتح آل‌سعود کار یک حوزه مقاومت بسیج ما‌است

سید علی سلیلی در گفتگو با خبرنگار خط امید اظهار داشت: یکی از مسائلی که باید به آن توجه کرد این است که انقلاب اسلامی با نگاه و تحلیل‌های مادی 37 ساله نشد و اگر به این باور درست برسیم که اگر انقلاب اسلامی نبود، دین خدا و پیامبر(ص) نبود، می‌بینیم که خدا حافظ این انقلاب اسلامی است.


وی ادامه داد: نمونه‌ای از این مسئله در شامگاه چهار اردیبهشت 59 اتفاق افتاد، وقتی که همه ملت ایران مشغول استراحت و خواب بودند، شن‌های بیابان مامور خدا شدند، و چون انقلاب اسلامی، ازدین خدا، پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) دفاع می‌کند، خدا هم کمک کرد و دیدید که چگونه وعده خدا در صحرای طبس محقق شد.

 

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه دشمنان جمهوری اسلامی باید ببینند که در برابر چه قوم و چه دولتی ایستاده‌اند افزود: نظام اسلامی ما، چه بخواهیم و چه نخواهیم مورد تایید خداوند است، و این تاییدات را هرروز مشاهده می کنیم و اگر در بحث انقلاب اسلامی درست عمل کنیم مسئله ظهور زودتر محقق خواهد شد.

 

استاد دانشگاه در خصوص مسائل یمن نیز گفت: در هر جای عالم، هر حکومت ظالمی به مظلومی زور بگوید، چه مسلمان باشد و چه غیر مسلمان، نظام اسلامی خود را موظف می‌داند تا از او به حد مقدور حمایت استشاری، لجستیکی، مادی و معنوی کند.

 

سلیلی تصریح کرد: امروز شاهدید که مجروحین یمنی در ایران مداوا می‌شوند و ناوهای ما در باب المندب حاضرند، و این یعنی نظام اسلامی یک نظام بین المللی است، چراکه شعار امام شکل گیری یک نظام معطوف به داخل نبود، شعار انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفین در نقاط مختلف دنیا‌است.


وی با اشاره به اینکه فتح آل‌سعود کار یک حوزه مقاومت بسیج ما است تاکید کرد: امروز مقام معظم رهبری می‌فرمایند که بینی آل سعود، پیاده‌نظام صهیونیست و استکبار جهانی در منطقه به خاک مالیده خواهد شد پس بهتر است دست از لجاجت و تعرض بردارند چراکه آمریکا از آنها پشتیبانی نمی‌کند و نمونه این موضوع برخورد آنها را در مقابل صدام است.

 

سیدعلی سلیلی در پاسخ به این سوال که در خصوص مذاکرات هسته‌ای چه رفتاری باید انجام داد؟ گفت: در سال همدلی همه باید به مذاکرات هسته‌ای کمک کنند و مسئولین نیز در مذکرات از موضع قدرت رفتار کرده و توجه کنند که بیشترین نفع از این مذاکرات را آمریکا خواهد برد پس دو نکته‌ای که رهبری گفتند فصل الخطاب باشد اول اینکه مسئله هسته‌ای خط قرمز ما‌است، دوم اینکه آرزوی بازرسی از مراکز هسته‌ای را به گور خواهند برد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : وعده خدا در صحرای طبس محقق شد / فتح آل‌سعود کار یک حوزه مقاومت بسیج ما‌است

وعده خدا در صحرای طبس محقق شد / فتح آل‌سعود کار یک حوزه مقاومت بسیج ما‌است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر