صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر:

جوانان فرصت شرکت در اعتکاف را از دست ندهند

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت: فرصت شرکت در اعتکاف، گوشه نشینی و خلوت با خدا را، مخصوصا شما جوانان از دست ندهید.

کد خبر : 21841

تاریخ انتشار : 04/02/1394 - 22:00


جوانان فرصت شرکت در اعتکاف را از دست ندهند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، حجه الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه امروز اظهار داشت: دشمن می‌خواهد بین همه دشمنی، اختلاف، فساد و کینه ایجاد کند تا جامعه را به تباهی بکشد تا مردم را از ذکر و یاد حق باز بدارد.

وی با بیان اینکه بهترین ذکر در پیشگاه حق تعالی «لا اله الا الله» است افزود: هم امام صادق(ع) می‌فرماید که این ذکر بهایش بهشت است و هم در بیانی دیگر امام باقر(ع) می‌فرماید که حضرت جبرئیل نزد پیامبر(ص) آمد و گفت: خوشا به حال آن دسته از امتت که مرتب «لا اله الا الله» می‌گویند.

امام جمعه بهشهر افزود: دنیا به منزله بازار است و مردم در این بازار دو دسته‌اند، دسته اول سود و دسته دوم ضرر می‌کنند و به فرموده قرآن کریم در سوره عصر، انسان‌هایی که مومن شوند به در گاه پروردگار و به دستورات الهی خالصانه عمل و فریضه امر به معروف و نهی از منکر را اقامه کنند، از خطر دور می‌شوند.

خطیب نماز جمعه بهشهر با تاکید بر اینکه فرصت شرکت در اعتکاف، گوشه‌نشینی و خلوت با خدا را، مخصوصا شما جوانان از دست ندهید گفت: در وصف این ماه همین بس که امام هفتم(ع) می‌فرمایند: که در این ماه خداوند نیکی‌ها را زیاد می‌کند و بدی ها را می‌کاهد، هر که در این ماه یک روز روزه بگیرد، یک سال از آتش جهنم فاصله می‌گیرد و هر که سه روز روزه بگیرد، بهشت بر او واجب می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : جوانان فرصت شرکت در اعتکاف را از دست ندهند

جوانان فرصت شرکت در اعتکاف را از دست ندهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر