صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از انتخاب بهره‌بردار کارخانه کمپوست:

آیا معضل زباله بهشهر بر‌طرف می‌شود؟!

هم اکنون بهره‌بردار از کارخانه کمپوست بهشهر مشخص شده و با تقبل تاسیس امکانات آزمایشگاهی، نیروی انسانی و عملیات بعد از انتقال زباله از سوی وی، می‌توان امیدوار بود که شمارش معکوس در بهره برداری از کارخانه آغاز شود.

کد خبر : 21712

تاریخ انتشار : 01/02/1394 - 09:57


آیا معضل زباله بهشهر بر‌طرف می‌شود؟!

به گزارش خبرنگار خط امید، با گذشت 6 سال از کلنگ زنی کارخانه کمپوست در منطقه بسو، در زمینی به مساحت 10هکتار که هزینه‌ای بالغ بر هشت میلیارد تومان بدون احتساب زمین را در بر داشت با انتخاب بهره‌بردار کارخانه شمارش معکوس افتتاح و بهره برداری آن آغاز شده است .

 

روز گذشته نیز جلسه پایانی بهره برداری از کارخانه کمپوست بهشهر با حضور سيد محمد محمدي تاكامی مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران و اعضای شورای اسلامی بهشهر در دفتر شهردار بهشهر به منظور نحوه تکمیل قرارداد بین کارفرما و بهره بردار برگزار شد.

 

حمید آزموده شهرداربهشهر در بهمن سال گذشته افتتاح کارخانه کمپوست فاقد تاسیسات آزمایشگاهی، اداری، محوطه سازی و جاده راعقلانی نمی‌دانست و بیان می‌کرد که اعمال سیاست محتاطانه در بهره برداری ازکارخانه عقلانی است.

 

پس از انتشار آگهی جذب بهره‌بردار از سوی شهرداری بهشهر، هم اکنون بهره‌بردار از کارخانه کمپوست بهشهر مشخص شده و با تقبل تاسیس امکانات آزمایشگاهی، نیروی انسانی و عملیات بعد از انتقال زباله از سوی وی، می‌توان امیدوار بود که شمارش معکوس در بهره برداری از کارخانه آغاز شود.

 

امیدواریم پروژه کارخانه کمپوست بهشهر بارفع نواقص، و همچنین محوطه سازی کارخانه و احداث جاده که به عهده شهرداری این شهر می‌باشد به خط پایان خود نزدیک شود تا بتواند معضل بوی بد و آلودگی‌های زیست محیطی دپوی زباله در ورودی شرقی بهشهر را برطرف کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : آیا معضل زباله بهشهر بر‌طرف می‌شود؟!

آیا معضل زباله بهشهر بر‌طرف می‌شود؟!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر