صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

غرب از پیاده‌شدن نسخه انقلاب اسلامی در منطقه عصبانی است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غرب به‌ویژه رژیم صهیونیستی از پیاده شدن نسخه انقلاب اسلامی در منطقه عصبانی و ناراحت است.

کد خبر : 21698

تاریخ انتشار : 31/01/1394 - 19:54


غرب از پیاده‌شدن نسخه انقلاب اسلامی در منطقه عصبانی است

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از مرکز خبر حوزه، محمدحسین صفارهرندی در نشست سیاسی با عنوان «طلبه پس از انقلاب» در مدرسه علمیه شهید حقانی قم، با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت: با وجود تحریم‌های متعدد و گسترده، جوانان این مرز و بوم با تلاش و غیرت دینی توانستند الگوی ممتازی را نه تنها در جهان اسلام، بلکه در جامعه جهانی رقم بزنند.
مشاور عالی فرمانده سپاه افزود: کسب رتبه‌های برتر علمی و پیشرفت‌های متنوع عصبانیت را بر صورت دشمنان ظاهر کرده است.
وی گفت: در جهان امروزی بمب اتم قدرت نمی‌آورد بلکه امروز آنچه شاخصه اصلی قدرت است، اندیشه، دانش و فناوری برآمده از دانش است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: سرعت رشد علم در کشور 11 تا 13 برابر رشد علم در جهان است و این آمار در سطح منطقه بیش از این بوده و همین امر عامل خشم دشمنان انقلاب شده است.
وی بیان کرد: 24هزار مگاوات از برق مصرفی محصول تکنولوژی و حاصل تلاش مهندسان ایرانی است و یک‌سوم ظرفیت نیروگاه‌های کشور محصول دست مهندسان ایرانی است و این پیشرفت و تکنولوژی به گوش جهانیان رسیده است.
صفارهرندی گفت: آن روز که ما احتیاج به نیروگاه داشتیم تحریممان کردند اما اکنون که خود به این تکنولوژی و قدرت رسیده‌ایم می‌گویند که مذاکره کنیم.
وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با مسلح شدن به تفکر انقلابی و اسلامی تمام تهدیدات را از مسیر پیشرفت برمی‌دارد و در این مسیر هرگز به احدی باج نمی‌دهد. جریان خبیث غربی از اینکه نسخه انقلاب اسلامی ایران که محصول استقامت و پایداری است در کشورهای دیگر در حال پیاده شدن است، ناراحت است.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : غرب از پیاده‌شدن نسخه انقلاب اسلامی در منطقه عصبانی است

غرب از پیاده‌شدن نسخه انقلاب اسلامی در منطقه عصبانی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر