صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پروژه حذف جواد واحدی از فرمانداری ساری ناکام ماند

استاندار، مخالفان فرماندار ساری را خلع سلاح کرد

استاندار مازندران گفت: فرماندار ساری از دولت قبلی بوده و با توجه به تلاشی که داشت، دلیلی برای تغییر این فرماندار وجود نداشت و برخی از افرادی که صرف سیاسی فکر می‌کنند، به این موضوع دامن می‌زنند.

کد خبر : 21691

تاریخ انتشار : 31/01/1394 - 19:59


استاندار، مخالفان فرماندار ساری را خلع سلاح کرد

به گزارش خط امید بهشهر، زمزمه تغییر فرماندار ساری که از زمان حضور ربیع فلاح بر مسند استانداری مازندران بارها و بارها زمزمه می‌شد، این‌بار نیز در ساری ناکام ماند و در جلسه شورای اداری در فرمانداری مرکز استان مازندران، به‌نوعی به افرادی که دوستدار عزل واحدی از این سمت بودند، با حرف‌های جناب استاندار خلع سلاح شدند و بار دیگر این فرماندار نظر فلاح را به خود جلب کرد.

استاندار مازندران در جلسه شورای اداری ساری به برخی تلاش‌ها برای کنار گذاشتن جواد واحدی از فرمانداری ساری اشاره کرد و گفت: بنده شاهد تلاش‌های واحدی در مرکز استان هستم.

وی افزود: شخصاً اهل سیاست‌بازی نیستم و حزبم در استان مازندران کار و تلاش است و برای جلوگیری از سیاست‌زدگی در استان از همه ظرفیت‌های مدیریتی در استان بهره‌گیری کردم.

فلاح خاطرنشان کرد: مدیران لایق استان را تحت تأثیر نظرات سیاسی تغییر نمی‌دهم؛ این استان با همه ظرفیت‌هایی که دارد، به لحاظ سیاست‌زدگی دچار مشکل شد ولی در دولت تدبیر و امید میزان سیاست‌زدگی در بین مدیران استانی به صفر رسید و از همه ظرفیت‌ها در استان استفاده شد.

استاندار مازندران تصریح کرد: فرماندار ساری از دولت قبلی بوده و با توجه به تلاشی که داشت، دلیلی برای تغییر این فرماندار وجود نداشت و برخی از افرادی که صرف سیاسی فکر می‌کنند، به این موضوع دامن می‌زنند.

جواد واحدی سال گذشته چندان در برگزاری جلسه شورای اداری مانند فرمانداران قبلی ساری اهتمام نداشت و این که در ابتدای سال جلسه شورای اداری را برگزار کرد نشان می‌دهد که واحدی قصد دارد امسال با برنامه‌تر جلسات شورای اداری را ازسربگیرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : استاندار، مخالفان فرماندار ساری را خلع سلاح کرد

استاندار، مخالفان فرماندار ساری را خلع سلاح کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر