صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
برای اولین بار؛

بهشهر میزبان مسابقات ماهیگیری کشور

مازندران طی روزهای 28 و 29 شهریور ماه میزبان مسابقات ماهیگیری کشور می‌شود که این نخستین استارت برای معرفی قابلیت‌های مازندران در رشته ورزش ماهیگیری است.

کد خبر : 2161

تاریخ انتشار : 30/05/1392 - 00:37


بهشهر میزبان مسابقات ماهیگیری کشور

به گزارش خط امید،پس از حضور رئیس هیئت ورزش ماهیگیری در مازندران و برگزاری جلسه با مسئولان ورزش همگانی در مازندران، صحبت‌های رئیس انجمن ماهیگیری دل گرم‌کننده بود و مسئولان ورزش همگانی مازندران را بر آن داشت تا نسبت به برگزاری مسابقات ماهیگیری کشور در استان مازندران اقدام کنند.

مازندران قابلیت تبدیل شدن به قطب ماهیگیری آسیا را دارد

رئیس انجمن ماهیگیری ورزشی کشور در جلسه‌ای که به همین منظور برگزار شد با اشاره به ظرفیت بالای مازندران و استعداد خدادادی که در این استان برای رونق ورزش ماهیگیری در مازندران وجود دارد، اظهار داشت: مازندران قابلیت تبدیل شدن به قطب ماهیگیری در آسیا را دارد.

این مسئول به رونق ورزش ماهیگیری در کشورهای پیشرفته دنیا نیز اشاره کرد و گفت: کشورهای پیشرفته دنیا به مزیت‌های مناسب روحی روانی این ورزش پی بردند و همین امر باعث شد که آلمان و فرانسه صاحب برگزاری معتبرترین مسابقات ماهیگیری جهان باشند.

محمدحسین رادپور در ادامه با اشاره به گران‌بودن ورزش ماهیگیری در کشورهای پیشرفته دنیا خاطرنشان کرد: به خاطر مواهب طبیعی که در کشور ما به ویژه در مازندران وجود دارد هزینه برگزاری این ورزش در کشور ما بسیار مناسب است و امکان برگزاری این مسابقات به صورت بین‌المللی نیز وجود دارد.

البته ظاهرا مقدمات اولیه برگزاری مسابقات ماهیگیری در مازندران توسط دست‌اندرکاران فراهم شد که حضور مسئولان ورزش ماهیگیری نیز بدون ربط به درخواست میزبانی مازندران نمی‌توانست باشد.

هنوز جای پای حضور مسئولان ورزش ماهیگیری کشور در مازندران خشک نشد که مسئول روابط عمومی ورزش همگانی مازندران از برگزاری مسابقات ماهیگیری در مازندران در 28 و 29 شهریور ماه در این استان خبر داد.

مسابقات ماهیگیری در مازندران برای نخستین بار در بهشهر

خدیجه غزانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: مسابقات ماهیگیری در مازندران برای نخستین بار در بهشهر و به مدت دو روز برگزار شد که تفاهمنامه‌ اولیه برگزاری این مسابقات با مسئولان ورزش ماهیگیری کشور منعقد شد.

وی در پایان میزان ظرفیت پذیرش مازندران در این دوره از رقابت‌ها را 200 تا 700 نفر اعلام کرد و گفت: فراخوان برگزاری این مسابقات به صورت کشور داده می‌شود و برای اسکان ورزشکاران نیز مسئولان کمیته ماهیگیری ورزش همگانی کشور مقدمات آن را فراهم می‌کنند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر میزبان مسابقات ماهیگیری کشور

بهشهر میزبان مسابقات ماهیگیری کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر