صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران در جمع نمازگزاران جمعه نشتارود

کانون اصلی همدلی و هم‎زبانی نمازهای جمعه است

استاندار مازندران که به همراه 20 مدیرکل پس از 4 ساعت ملاقات مردمی در جمع نمازگزاران جمعه نشتارود سخن می گفت، نماز جمعه را کانون همدلی و همزبانی خواند.

کد خبر : 21458

تاریخ انتشار : 29/01/1394 - 19:40


کانون اصلی همدلی و هم‎زبانی نمازهای جمعه است

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح در جمع نمازگزاران جمعه نشتارود با ذکر این نکته که بهترین جایگاه برای تحقق همدلی، هم‌زبانی و عملی شدن شعار سال سنگرهای نمار جمعه هستند، اظهار کرد: وحدت، هماهنگی و انسجام سیاست و رویکرد اصلی ما در دولت تدبیر و امید در مازندران است.

وی با اشاره به شعار سال و تأکید مقام معظم رهبری، افزود: مردم باید به مسئولان خود اعتماد کنند، همانطور که ما مردم را ولی نعمتان خود دانسته و خدمت به آنها را افتخاری بزرگ می دانیم.

استاندار مازندران با اشاره به سیاست خود در نگاه یکسان به همه نقاط استان از شرق تا غرب مازندران، کشاورزی و گردشگری را دو محور شاخص توسعه استان دانست و خواستار شناسایی بخش‌های خصوصی و استفاده از ظرفیت آنان در نشتارود شد.

این مسئول از سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومان در سال گذشته در حوزه گردشگری مازندران خبر داد و پیرامون راه‌اندازی 450 قفس پرورش ماهی در دریای مازندران در سال جاری، گفت: به ازای بهره‌برداری از هر قفس دست‌کم برای سه نفر اشتغال ایجاد شده و در هر قفس نیز مقدار 25 تن تا 30 تن انواع ماهی پرورش و به بازار مصرف عرضه می شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : کانون اصلی همدلی و هم‎زبانی نمازهای جمعه است

کانون اصلی همدلی و هم‎زبانی نمازهای جمعه است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر