صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

بهشهر آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد

فرماندار بهشهر گفت: بهشهر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با دارا بودن زیرساخت‌های لازم آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد است.

کد خبر : 21398

تاریخ انتشار : 27/01/1394 - 19:53


بهشهر آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال 94 را سال همدلی و همزبانی ملت و دولت اعلام کردند تا ارتباط مسئولین و مردم نزدیک‌تر شده و فاصله بین این دو، که بازوان اصلی نظام اسلامی هستند، کمتر شود.

 

وی خطاب به مسئولین گفت: اگر در رفتار، گفتار و عملکرد خود صادق باشیم مردم سخنان مارا می پذیرند و علاوه بر اینکه همدلی و همزبانی در جامعه بیشتر می شود، امید و نشاط در جامعه افزایش پیدا می کند، پس باید تلاش کنیم تا این رابطه را قوی‌تر و محکم‌تر کنیم.

 

فرماندار بهشهر بندر امیرآباد را به عنوان یکی از مهمترین بنادر شمال کشور نام برد و افزود: در صورتی که بهشهر به عنوان منطقه آزاد اعلام شود علاوه بر ایجاد فرصت‌های شغلی جدید، کسب درآمد ارزی و افزایش صادرات، به محرومیت زدایی از مناطق مختلف بهشهر و دستیابی به تکنولوژی‌های جدید نیز کمک می کند.

 

رییس شورای اداری شهرستان بهشهر با بیان اینکه تبدیل بهشهر به منطقه آزاد از مهمترین مطالبه‌های مردم بهشهر است تاکید کرد: بهشهر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد با دارا بودن زیرساخت‌های لازم آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد است که این درخواست در سفر رياست محترم جمهوری به استان ارائه می شود.

 

وی در ادامه به پروژه‌ بیمارستان جایگزین ۱۶۰ تختخوابی امام خمینی(ره) بهشهر اشاره و تصریح کرد: پس از بازدیدی که معاون محترم وزیر راه و شهرسازی از این پروژه داشتند از روند ساخت آن اعلام رضایت کرده و با قول تامین اعتبارات لازم، امیدواریم که در سال‌ جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

 

نماینده دولت در بهشهر گفت: افتتاح سد گلورد بیش از 15 هزار هکتار زمین‌های زراعی شهرستان را تحت پوشش قرار می دهد که این امر به ایجاد مشاغل پایدار و معضل بیکاری شهرستان کمک خوبی می کند.

 

نورزاد افزود: دو ورزشکار بهشهری بهنام احسان پور و مرتضی رضایی قلعه که از افتخارات ورزش بهشهر در کنار قهرمانان و پهلوانان دیگر هستند، شادی و شعف را برای مردم ما به ارمغان آوردند که امیدواریم شاهد پیروزی‌های بیشتر این عزیزان باشیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد

بهشهر آماده تبدیل شدن به منطقه آزاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر