صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در خصوص پروژه مسکن مهر عنوان کرد؛

من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم/ خلع‌ید پیمانکار از پروژه مسکن مهر

فرماندار بهشهر گفت: من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم، متاسفانه کسی که حتی 20میلیون تومان در حساب بانکی خود نداشت در مناقصه شرکت و پروژه 11میلیارد تومانی را برعهده گرفت و امروز شاهد مشکلات زیادی در این خصوص هستیم.

کد خبر : 21243

تاریخ انتشار : 25/01/1394 - 20:51


من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم/ خلع‌ید پیمانکار از پروژه مسکن مهر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد در جلسه شورای مسکن شهرستان بهشهر که در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه افتتاح 120 واحد باقی مانده مسکن مهر خیابان امام(ره) باید در الویت کاری ما باشد گفت: افزایش قیمت‌ها برای متقاضیان این پروژه مشکلات مالی در پی خواهد داشت باید تمام تلاش خود را مضاعف کنیم تا در 6ماهه نخست 94 این پروژه تکمیل و تحویل مردم شود.

 

وی با تاکید بر اینکه پیمانکار این بخش از پروژه مسکن مهر توانایی انجام آن را نداشت خاطرنشان کرد: من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم، متاسفانه کسی که حتی 20میلیون تومان در حاسب بانکی خود نداشت در مناقصه شرکت و پروژه  11میلیارد تومانی را برعهده گرفت و امروز شاهد مشکلات زیادی در این خصوص هستیم.

 

فرماندار بهشهر تصریح کرد: بارها نامه نگاری کردم که این فرد توانایی‌های لازم را برای انجام این پروژه ندارد اما چون در مناقصه شرکت کرده بود و کارهای قانونی انجام شد، به اصطلاح کار از کار گذشته بود، اما پیمانکار جدید برای این پروژه انتخاب و خلع ید پیمانکار قبلی انجام شد که امیدواریم پیمانکار جدید هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها را تکمیل کند.

 

نورزاد در خصوص شهرک امام خمینی(ره) گفت: شهرک مسکن امام خمینی(ره) مشکلات زیادی دارد و باید برخی نیازمندی‌های مردم آنجا از قبیل مدرسه، مسجد و... برطرف شود و این امر مهم باید در ردیف اول اعتبارات ما باشد.

 

رییس شورای مسکن شهرستان بهشهر از وضعیت نامناسب جاده‌های این شهرک انتقاد و تاکید کرد: از وضعیت نامناسب جاده‌های داخلی شهرک امام(ره) نمی توان به سادگی گذشت و باید حتما مشکل تردد مردم برطرف شود، باید طوری به مشکلات این پروژه نگاه کنیم که گوئیا خود ما می خواهیم در این شهرک زندگی کنیم.

 

نماینده عالی دولت در بهشهر در پایان تاکید کرد: در حال حاضر بیش از 100 خانوار در این شهرک ساکنند و فکر می کنند که بین مردم داخل بهشهر و آنها تبعیض قائل می شویم در صورتی که انجام زیرسازی و آسفالت آنجا مبلغ بالایی هم نیاز ندارد.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 26 فروردین 1394 - 17:23
  امید

  با سلام و عرض خسته نباشید . جای بسی تعجب هست یادی هم از شهرک امام در جلسه کردید شما کی میخواهید از وعده و امید دادن الکی به این مردم دست بردارید بیش از نیمی از پروژه شهرک امام به پایان رسیده و معتال نصب کنتورهای اب و برق و گاز هستند حتی قدرت ندارید یه تلنگور کوچک به مدیران این سه اورگان بزنید که چرا با اینکه مبالغ اشتراکها را با اینکه دریافت کردند نصبت به نصب و راه اندازی کنتور ها اقدام نمینمایند .انوقت دم از مردم مداری میزنید . بزکترین کار شما رنگ امیزی در و دیوار و بلوارهای خیابانهاست . به صد گفته یکی کردار نیست .بروید کاری کنید که حد اقل حناهتان دوباره نزد مردم رنگ پیدا کند.زور خودتونرو به مدیران نشان دهید اگه دارید نه به مردم.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم/ خلع‌ید پیمانکار از پروژه مسکن مهر

من از روز اول هم مخالف انتخاب این پیمانکار بودم/ خلع‌ید پیمانکار از پروژه مسکن مهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر