صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ساعت 11:30 روز پنجشنبه؛

مردم قهرمان‌پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد استقبال می‌کنند+ عکس

مردم ورزش دوست و قهرمان پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد ایران که در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد آمریکا خوش درخشید ساعت 11:30 روز پنجشنبه از چهار راه فراش محله تا پارک ملت این شهرستان استقبال می کنند.

کد خبر : 21241

تاریخ انتشار : 25/01/1394 - 20:07


مردم قهرمان‌پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد استقبال می‌کنند+ عکس

به گزارش خبرنگار خط امید، اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری مراسم استقبال از بهنام احسان‌پور ملی پوش بهشهری وزن 61 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در صبح روز پنجشنبه با حضور مسوولان و علاقمندان این شهرستان خبر داد.


بنا بر این گزارش، مردم ورزش دوست و قهرمان پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد ایران که در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد آمریکا خوش درخشید ساعت 11:30 روز پنجشنبه از چهار راه فراش محله تا پارک ملت این شهرستان استقبال می کنند.

 


به گزارش خط امید، بهنام احسان پور کشتی گیر خوشنام بهشهری در وزن 61 کیلوگرم در اولین رقابت خود در این جام مقابل ژیانیس ماکسیم‌اف از بلاروس بر روی تشک رفت که با انجام فنونی همچون زیرگیری، دستو و فتیله پیچ با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد.

 


این قهرمان بهشهری در دیدار دوم تیم ملی ایران مقابل تیم آزاد ترکیه با نتیجه 5 بر صفر حریف خود منیر رجب اکتاس را شکست داد.

 


ستاره همیشه درخشان بهشهری تیم ملی دردیدار نیمه نهایی برابر حاجی علی یف قهرمان جهان و اروپا در سال 2014 میلادی با نتیجه پنج بر پنج به دلیل اجرای فنون دو امتیازی مقابل کشتی گیر سرشناس آذری پیروز از تشک کشتی خارج شد.

 


اما در دیدار پایانی و فینال رقابت های جام جهانی 2015 آمریکا احسان‌پوردر رقابتی سخت مقابل کلمن اسکات دارنده مدال برنز المپیک لندن، با یک زیرگیری بی نقص در ثانیه‌های پایانی با رشادت با نتیجه 9 بر هفت به برتری دست یافت.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 27 فروردین 1394 - 08:09
  شیرزادی

  یخکش پشت آمریکا را به خاک مالید تیتر یک ورزسی در کوچه پس کوچه های روستای یخکش

  0 0
دیدگاه شما در مورد : مردم قهرمان‌پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد استقبال می‌کنند+ عکس

مردم قهرمان‌پرور بهشهر از ستاره بهشهری تیم ملی کشتی آزاد استقبال می‌کنند+ عکس

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر