صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رویای شیرین بهارستان در مازندران/حضور برای خدمت یا چانه‎زنی برای قدرت

حضور در مراسم ختم، دیدوبازدید از فلان طرح در حال ساخت، شرکت در مراسم جشن تولد، عروسی، گرفتن رضایت برای بخشش یک زندانی، شرکت در مراسم عزا و حتی پادرمیانی برای جاری نشدن طلاق بین دو نفر، از کارهای عادی و روزمره بسیاری از افرادی است که هر شب خواب بهارستان را می‎بینند.

کد خبر : 21218

تاریخ انتشار : 25/01/1394 - 12:19


رویای شیرین بهارستان در مازندران/حضور برای خدمت یا چانه‎زنی برای قدرت

به گزارش خط امید بهشهر، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اواخر اسفندماه امسال برگزار می‎شود و از مدت‌ها پیش چه نمایندگان فعلی مازندران حاضر در مجلس و چه کسان دیگری که در پست‌های دیگر در این استان مشغول به‌کار هستند، خود را برای رفتن به بهارستان در لباس نماینده مردم فلان شهر آماده کردند.

حضور پررنگ این افراد در جای‌جای استان قابل مشاهده است، مثلاً حضور فلان کاندیدا فعلی در مراسم ختم یکی از درگذشتگان حوادث آتش‌سوزی در لفور سوادکوه، حضور فلان کاندیدا برای شرکت در سخنرانی جشن تولد، شرکت در مراسم عروسی، حضور فلان عضو شورای شهر در فلان مسجد، کمک برای بهسازی جاده، کمک به ساخت مسجد فلان شهر و روستا، کمک به فلان خانواده نیازمند، اهدای جهیزیه به خانواده‌های فرزندان دم بخت در فلان روستا و مواردی از این دست که در این روزها به وفور به چشم می‌آید.

شرکت گسترده در شبکه‎های اجتماعی، شبکه موبایلی، اهدای جوایز مجازی مانند دسته‎گل و ... در شبکه‌های مجازی به کاربران، نوشتن پیام‌های اندیشمندانه، متفکرانه و زیبا، همه و همه نشان‌دهنده شور انتخاباتی وسیع در استان است.

بحث بر سر اینکه فلان عضو شورای شهر، فلان مدیر، فلان فرد سیاسی و استاد دانشگاه در انتخابات شرکت می‎کند، حتی در راهروهای بیمارستان‎ها، صف‎های نانوایی، ایستگاه‎های تاکسی و اتوبوس و یا حتی مدارس ابتدایی وجود دارد.

نصب بنرهای تبریک با عکس‌های قدی افراد برای یکی از شخصیت‎ها، فرستادن دسته‌گل برای درگذشتگان، بنرهای تبریک و تسلیت با امضاهای درشت نام افراد در زیر بنر، همه و همه را مردم می‎فهمند و می‎دانند که شما از آنها می‎خواهید اسم پرمسمای شما را روی برگه‎های ناقابل رأی بنویسند.

حضور پررنگ و پرکارانه‌ شما را در همه مراسم‌ها ارج می‎نهند و شما را به‌عنوان یک شخصیت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، دانشگاهی و نهایتاً یک انسان در جمع‎های خود پذیرا هستند  ـ حتی زمانی که در یک مراسم ختم شرکت می‎کنید، اگر شما را نشناسند، وقتی یادداشت کوچکی از همراها‎ن‌تان به سمت مجری مراسم حواله می‌‏شود که عنوان کنید فلان شخصیت در مراسم حضور دارند، ـ با وجود اینکه همه و همه می‌دانند برای این است که جمع حاضر شما را بشناسند، تا از این طریق تبلیغات مفت و مجانی را از دست ندهید اما آنها باز هم سکوت می‌کنند و حضور شما را ارج می‎نهند و این را نیز می‌فهمند که شما فقط و فقط برای سر سلامتی تشریف نیاوردید بلکه ....

این روزها و روزهای آینده حضور افرادی که هر شب خواب بهارستان می‎بینید را در بسیاری از مراسم‌ها شاهد هستیم اما واقعاً این حضور برای خدمت است یا چانه‎زنی برای قدرت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رویای شیرین بهارستان در مازندران/حضور برای خدمت یا چانه‎زنی برای قدرت

رویای شیرین بهارستان در مازندران/حضور برای خدمت یا چانه‎زنی برای قدرت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر