صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جاده چالوس مسدود شد/شایعه سقوط خودرو به دره

رئیس اداره راه چالوس گفت: جاده کرج ـ چالوس از روز گذشته به‎علت ریزش کوه مسدود است و اکیپ‌های راهداری به‌طور شبانه‌روزی مشغول ترمیم جاده هستند و سعی در باز کردن سریع جاده دارند ولی با توجه به حجم ریزش کوه هنوز نمی‌توان زمان قطعی بازگشایی جاده را تعیین کرد.

کد خبر : 21142

تاریخ انتشار : 24/01/1394 - 18:38


جاده چالوس مسدود شد/شایعه سقوط خودرو به دره

به گزارش خط امید بهشهر _ رضا کاوه، اظهار کرد: از صبح روز گذشته در کل مسیر کرج ـ چالوس، چه در استان البرز و چه در حوزه استحفاظی چالوس، ریزش‌های پراکنده‌ای اتفاق افتاد که برای پیشگیری از حوادث احتمالی، به‌سرعت جاده بسته شد.

وی افزود: با افزایش میزان بارش‌ها ابتدا جاده مواصلاتی به روستای دونا در اطراف پل زنگوله چالوس تخریب شد و پس از آن نیز در محدوده هزارجم تخریب و بخشی از جاده از بین رفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی چالوس با بیان اینکه از همان ابتدای کار تمام نیروهای این اداره در آماده‌باش به‌سر می‌برند، بیان کرد: اکیپ‌های راهداری به‌طور شبانه‌روزی مشغول ترمیم جاده هستند و سعی در باز کردن سریع جاده دارند، ولی با توجه به حجم ریزش کوه هنوز نمی‌توان زمان قطعی بازگشایی جاده را تعیین کرد.

* هیچ‌گونه خسارت جانی نداشتیم

کردگار محمودی‌فر، رئیس جمعیت هلال احمر چالوس نیز در این مورد گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع راهداری در بستن جاده، تلفات جانی به وجود نیامد.

وی ادامه داد: شایعاتی مبنی بر سقوط یک خودروی سبک در اثر سیلاب و ریزش کوه به دره مطرح شد که صحت ندارد و چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ خسارت به خودروها، هیچ حادثه‌ای تاکنون گزارش نشده‌است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جاده چالوس مسدود شد/شایعه سقوط خودرو به دره

جاده چالوس مسدود شد/شایعه سقوط خودرو به دره

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر