صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

درخشش کشتی گیران مازندران در آوردگاه لس آنجلس

کشتی گیران مازندرانی در آوردگاه لس آنجلس سهم بزرگی در قهرمانی تیم ایران داشتند.

کد خبر : 21123

تاریخ انتشار : 24/01/1394 - 12:35


درخشش کشتی گیران مازندران در آوردگاه لس آنجلس

به گزارش خط امید بهشهر _ کشتی به عنوان ورزش اول مازندران محسوب می‌شود، ورزش اول بودن کشتی مازندران نه تنها در کشور ما به اثبات رسید، این موضوع در جهان شهره خاص و عام شد.
اعتماد به کشتی گیران مازندران برای حضور در رقابت‌های کشتی جهانی نیز دلیل بر این مدعا است به این خاطر که مربیان تیم ملی کشتی ایران برای کسب مقام قهرمانی از ۱۵ کشتی گیر اعزامی به این رقابت‌ها ۹ کشتی گیر مازندرانی را با خود به آمریکا بردند.
کشتی گیران مازندرانی نیز به خوبی به اعتماد مربیان پاسخ داده و تلاش خویش را برای کسب قهرمانی ایران در این رقابت‌ها به خرج دادند.
حضور ۵ کشتی گیر مازندران از ۸ کشتی گیر در فینال نیز نشان از توانمندی قهرمانان این رشته ورزشی در کشور دارد، ۸ کشتی ۶ کشتی گیر مازندرانی در رقابت فینال با کسب سه پیروزی و دو شکست نشان دادند که مازندران از توان بسیار بالای در کشتی برخودار است.
سه کشتی گیر مازندران با پیروزی در فینال اثبات کردند که مدیران ورزشی کشور باید کشتی مازندران را ویژه ببینند.
برتری بهنام احسان پور، کمیل قاسمی و حسن یزدانی و کشتی آبرومندانه محمدحسن محمدیان در برابر قهرمان جهان مسئولیت متولیان امر در کشتی ایران و مازندران را بسیار سنگین کرد.
ایران با بهره گیری از ۶ کشتی گیر مازندرانی در مسابقات فینال و با پیروزی ۵ بر ۳ تیم قدرتمند آمریکا را در لس آنجلس شکست داد تا بار دیگر ارزش های کشتی ایران و مازندران به خوبی نمایان شود و قهرمانان کشتی این خطه برگ زرین دیگری را به افتخارات این دیار بیافزایند و در تشک کشتی فریادی قهرمانی را سر دادند.


منبع : کارمندشمال

 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش کشتی گیران مازندران در آوردگاه لس آنجلس

درخشش کشتی گیران مازندران در آوردگاه لس آنجلس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر