صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/باباکوهی خبر داد:

افتتاح کتابخانه عمومی شهید محمدیان در خلیل شهر

باباکوهی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر از افتتاح کتابخانه عمومی به نام شهید محمدیان با زیر بنای 750متر در خلیل شهر در هفته دولت خبر داد.

کد خبر : 2102

تاریخ انتشار : 26/05/1392 - 23:16


افتتاح کتابخانه عمومی شهید محمدیان در خلیل شهر

علی اصغر بابا کوهی دبیر اداره کتابخانه های عمومی بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر با اشاره به اینکه اطلاع رسانی ، تحقیق و پژوهش از پایه های اساسی توسعه هر کشوری است گفت:کتابخانه به عنوان یک نهاد می تواند عمده ترین منابع اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان قرار دارد و پاسخگوی بسیاری از نیازهای جویندگان علم باشد که گام بلندی در راه توسعه علمی کشور به شمار می آید.

دبیر اداره کتابخانه های عمومی بهشهر ادامه داد: یکی از پررژه های مهم استان ساخت کتابخانه عمومی خلیل شهر را می باشد.

بابا کوهی افزود: با توجه به قرار داشتن دانشگاه پیام نور ، مراکز فرهنگی،و... در منطقه خلیل شهر ضرورت احداث کتابخانه عمومی احساس می گردید،به همین جهت با اهدای زمین از سوی خیرین خلیل شهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر  نسبت به احداث کتابخانه در خلیل شهر اقدام نمود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر در پایان گفت : این کتابخانه در مساحت 600 متر با زیر بنای 750 متر مربع و در دو طبقه ساخته شده است و دارای دو سالن مطالعه خواهران و برادران،سالن مطالعه کودکان،مخزن کتاب ،اتاق پژوهش خواهران و برادران،اتاق نشریات،سرایداری، و ... می باشد که در هفته دولت افتتاح خواهد شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح کتابخانه عمومی شهید محمدیان در خلیل شهر

افتتاح کتابخانه عمومی شهید محمدیان در خلیل شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر