صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در وزن های 61 و 74 کیلوگرم؛

درخشش کشتی‌گیران بهشهری در اولین روز رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد

بهنام احسان پور و مرتضی رضایی قلعه دو کشتی‌گیر بهشهری حاضر در رقابت جام جهانی کشتی آزاد آمریکا با اقتدار حریفان خود را شکست دادند.

کد خبر : 20993

تاریخ انتشار : 23/01/1394 - 10:38


درخشش کشتی‌گیران بهشهری در اولین روز رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد

به گزارش خبرنگار خط امید، رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد آمریکا با برگزاری مراسم وزن کشی صبح روز گذشته آغاز به کار کرد و آزادکاران تیم ملی ایران در این رقابت‌ها با بلاروس، ترکیه و آذربایجان به رقابت می پردازند.

تیم ایران که در گروه دوم این مسابقات حضور دارد در اولین دیدار خود ساعت 2:30 بامداد امروز(یکشنبه) در سالن فروم شهر لس آنجلس به مصاف تیم بلاروس رفت و با نتیجه 8 بر صفر تیم بلاروس را شکست داد.

 

بهنام احسان پور کشتی گیر خوشنام بهشهری در وزن 61 کیلوگرم مقابل ژیانیس ماکسیم‌اف با انجام فنونی همچون زیرگیری، دستو و فتیله پیچ با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد.

در وزن 74 کیلوگرم نیز مرتضی رضایی قلعه، ورزشکار دیگر بهشهری حاضر در تیم ملی کشتی آزاد برابر علی شعبان‌اف دارنده دو مدال برنز جهان در یک مبارزه دیدنی و نزدیک و با دو زیرگیری بی نقص و در حالی که صفر بر 4 از حریف خود عقب بود با نتیجه 4 بر 4 به برتری دست یافت.

همچنین تیم ایران در دومین مسابقه خود در مرحله گروهی ساعت 6 صبح به مصاف ترکیه رفت با اقتدار هفت بر یک تیم ترکیه را شکست داد.

 بهنام احسان‌پور، قهرمان جوانان جهان در وزن 61 کیلوگرم مقابل منیر رجب اکتاس با انجام زیرگیری و بارانداز با نتیجه 5 بر صفر به برتری دست یافت، و در وزن 74 کیلوگرم نیز هم‌تیمی مرتضی رضایی قلعه بر روی تشک رفت.

 

به گزارش خط امید، تیم ایران برای حضور در دیدار فینال این رقابت‌ها باید در یک دیدار بسیار حساس، ساعت 24 امشب (صفر بامداد دوشنبه) مقابل تیم آذربایجان قرار بگیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش کشتی‌گیران بهشهری در اولین روز رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد

درخشش کشتی‌گیران بهشهری در اولین روز رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر