صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه چالوس:

سفرهای حج‌ عمره را لغو کنید/پول زائران ایرانی صرف خرید اسحله برای داعش می‌شود

امام جمعه چالوس گفت: سالانه میلیاردها دلار از سوی زائران ایرانی در حج عمره راهی جیب سعودی‌ها شده، صرف خرید اسلحه برای داعش می‌شود، می‌توان آن را لغو کرد.

کد خبر : 20933

تاریخ انتشار : 22/01/1394 - 09:57


سفرهای حج‌ عمره را لغو کنید/پول زائران ایرانی صرف خرید اسحله برای داعش می‌شود

به گزارش خط امید، به نقل از چالوس‌آنلاین، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی در بخشی از خطبه‌های نمازجمعه این هفته چالوس، با اشاره به تجاوز نظامی عربستان علیه کشور یمن در عملیاتی به نام طوفان قاطع، اظهار کرد: این تجاوز نظامی یک نسل‌کشی به تمام معنا است و در آن علاوه بر کشته و زخمی شدن بسیاری از مردم مظلوم یمن، همه زیرساخت‌های این کشور هدف قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه آل سعود از شیعیان کینه در دل دارند، افزود: عربستان که در تمام برنامه‌های منطقه‌ای خود نظیر تلاش برای سرنگونی دولت قانونی سوریه، حمایت از تکفیری‌های عراق و سرکوب قیام مردم بحرین با شکست روبرو شده است، امروز با چراغ سبز امریکا و رژیم صهیونیستی دست به این جنایت آشکار زده است که در نهایت دود آن به چشم خودشان می‌رود.

امام جمعه چالوس به هتک حرمت مأموران سعودی نسبت به زائران ایرانی اشاره کرد و گفت: سالانه میلیاردها دلار از سوی زائران ایرانی در حج عمره راهی جیب سعودی‌ها شده، صرف خرید اسلحه برای داعش می‌شود، در حالی که حج عمره امری مستحب است و همانطور که برخی از علما و نمایندگان مجلس درخواست کردند، می‌توان آن را لغو کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : سفرهای حج‌ عمره را لغو کنید/پول زائران ایرانی صرف خرید اسحله برای داعش می‌شود

سفرهای حج‌ عمره را لغو کنید/پول زائران ایرانی صرف خرید اسحله برای داعش می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر