صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل ارشاد در نخستین روز کاری‌اش:

از مسئولان وزارتخانه قول برگزاری کنسرت مازندرانی دیگر استان‌ها را گرفتم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: در رایزنی با مسئولان وزارت ارشاد، این موضوع نیز پیگیری شد و از آنها قول گرفتم که زمینه برگزاری کنسرت بومی‌محلی مازندران در دیگر استان‌های کشور فراهم شود.

کد خبر : 20931

تاریخ انتشار : 22/01/1394 - 09:52


از مسئولان وزارتخانه قول برگزاری کنسرت مازندرانی دیگر استان‌ها را گرفتم

به گزارش خط امید، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در نخستین روز کاری‌اش با شرکت در مراسم رونمایی از گنجینه موسیقی مازندران، در کنسرت بومی‌محلی در سالن آمفی‎تئاتر این اداره‌کل حضور یافت.

کنسرت بومی‌محلی مازندران با گروه موسیقی وارش در دو بخش پیگیری شد؛ این گروه موسیقی به سرپرستی اکبر رستگار که از سال 88 فعالیتش را آغاز کرد، در این مراسم به اجرای برنامه پرداخت.

جاودانی با حضور بر روی سن از تغییر و تحولات جدید خبر داد و به‌دنبال آن نبی‌الله احمدی تهیه‌کننده گنجینه موسیقی مازندران نیز گفت: با آمدن احد جاودانی بر کرسی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، امیدواریم عملکرد خوبی از این مدیرکل شاهد باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این مراسم خواستار ترویج فرهنگ بومی‌محلی مازندران شد و گفت: باید تلاش کنیم که موسیقی مازندران در تمام کشور گسترانده شود.

این مسئول اضافه کرد: در رایزنی با مسئولان وزارت ارشاد، این موضوع نیز پیگیری شد و از آنها قول گرفتم که زمینه برگزاری کنسرت بومی‌محلی مازندران در دیگر استان‌های کشور فراهم شود.

جاودانی خواستار حمایت از فرهنگ موسیقی بومی‌محلی و فعالان این عرصه شد و به معاونانش توصیه کرد که مجوز برگزاری این نوع کنسرت‌ها تنها به فعالان مازندرانی این عرصه ارائه شود.

وی با اعلام اینکه موسیقی بومی‌محلی مازندران تنها در این استان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، از برنامه‌ریزی برای اعزام گروه موسیقی به خارج از کشور برای اجرای برنامه زنده نیز خبر داد. 

  

دیدگاه شما در مورد : از مسئولان وزارتخانه قول برگزاری کنسرت مازندرانی دیگر استان‌ها را گرفتم

از مسئولان وزارتخانه قول برگزاری کنسرت مازندرانی دیگر استان‌ها را گرفتم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر