صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/پاینده خبر داد:

آغاز ثبت نام برای انتخابات شوراي هيئات مذهبي بهشهر

كارشناس تشكل هاي ديني اداره تبليغات اسلامي بهشهر از آمادگي اداره تبليغات اسلامي بهشهر براي برگزاري انتخابات شوراي هيئات مذهبي خبر داد.

کد خبر : 2090

تاریخ انتشار : 26/05/1392 - 11:58


آغاز ثبت نام برای انتخابات شوراي هيئات مذهبي بهشهر

ميثم پاينده در گفت و گو با خبرنگار خط اميد بهشهر با اشاره به برگزاري انتخابات هيئات مذهبي افزود: تشكل هاي ديني بايد در همه امور ديني و مذهبي و به صورت همه جانبه به صورت تشكيلاتي فعال و پويا در همه شهرها حضور پيدا كنند تا در قالب ارادتمندان ولايت فقيه حافظ فرهنگ و نظام اسلامي باشند.
وي با بيان اينكه  استفاده از افراد توانمند در شوراي هيئات‌ مذهبي ضروري است خاطر نشان كرد: بايد در راستاي احياي آموزه‌هاي ديني طوري برنامه‌ريزي شود كه افراد داراي صلاحيت و توانمند در انتخابات هيئت‌هاي مذهبي كانديدا و مسئوليت‌ها را بر عهده بگيرند تا روز به روز تشكيلات ديني عملكرد بهتري داشته باشد.
كارشناس تشكل هاي مذهبي اداره تبليغات اسلامي بهشهر گفت : در حال حاضر 170 هيئت در بهشهر داراي کد شناسايي هستند . پاينده با اشاره به کارکرد‎هاي شوراي هيئات مذهبي افزود: از اين تعداد هيئت مذهبي 30 هيئت مختص به بانوان است.
وي تصريح کرد: ساماندهي هيئات مذهبي در خصوص برنامه‎ها، فعاليت‎ها ي مستمر دوره اي هيئات‎مذهبي، شناسايي آسيب‎هاي وارده به هيئات مذهبي ، برگزاري همايش ها و بزرگداشت مناسبت هاي ملي، مذهبي و ديني از مهم‌ترين کارکردهاي اين شورا است.
پاينده اظهار داشت: فعاليت‎هاي هيئت‎هاي مذهبي به صورت هفتگي، ماهانه و يا موردي و برخي نيز ويژه ايام محرم است كه خوشبختانه هيئات مذهبي بهشهر به طور فعال در طول ماه هاي مختلف وارد شده اند و برنامه هاي مناسبي ارائه شده است.
وي در پايان از علاقمندان به عضويت در شوراي هيئات مذهبي و شركت در چهارمين دوره انتخابات شوراي هيئات مذهبي خواست تا جهت ثبت نام به اداره تبليغات اسلامي شهرستان بهشهر مراجعه كنند. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : آغاز ثبت نام برای انتخابات شوراي هيئات مذهبي بهشهر

آغاز ثبت نام برای انتخابات شوراي هيئات مذهبي بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر