صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/امام جمعه موقت بهشهر:

اصل ولایت فقیه امید دشمنان را نا امید کرد

امام جمعه موقت بهشهر در خطبه های نماز جمعه گفت : دشمنان پس از تصویب اصل ولایت فقیه امیدشان به کلی نا امید شد .

کد خبر : 2073

تاریخ انتشار : 26/05/1392 - 01:33


اصل ولایت فقیه امید دشمنان را نا امید کرد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، حجت السلام هاشمی نسب امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در خطبه های نماز جمعه امروز ( جمعه  مرداد 92)با اشاره به این موضوع که  امانت به این معناست که انسان نگهداری آن را بپذیرد و قبول کند افزود:ولی به نظر انسان می رسد که امانت و خیانت فقط به مسائل مالی مربوط می شود که اینگونه نیست ، بلکه امانت یک تعریف گسترده ایی دارد که هم مسائل مالی ،اجتماعی،سیاسی،و نطامی رادر بر میگیرد.
امام جمعه موقت بهشهر ادامه داد:اگر در میان جامعه و مسائل اجتماعی بی توجهی کنیم خود یک خیانت محسوب می گردد.
هاشمی نسب تاکید کرد: امانت خدا ،آیین اوست و امانت پیغمبر ، سنت اوست و امانت مومنین اموال اوست، پس اگر کسی نمی خواهد به خدا و پیغمبرش خیانت کند باید همه ی این مسائل را رعایت کند.
امام جمعه موقت بهشهر به رمز موفقیت یک جامعه و ملت اشاره کرد و افزود :یک جامعه برای موفقیت باید در مقابل رهبریت نظام و رهبران و مسئولان نظام امانت دار باشد.
وی تصریح کرد : مردم در یک جامعه امانت داریشان به این است که مجموعه  دستورات و قوانین جامعه را رعایت کنند ، و مسئولین امانت داریشان به این است که آنچه که به صلاح جامعه و مردم هست را عمل کنند.
خطیب موقت نماز جمعه بهشهر اشاره ایی هم به کودتای 28 مرداد کرد و ادامه داد:دشمن پس از پیروزی انقلاب به درون انقلاب نفوذ کرده و در راس امور قرار گرفتند و با امید فراوان تلاش کردند تا کودتای 28 مرداد را دوباره تکرار کنند،ولی دشمنان فهمیدند که با وجود رهبریت امام خمینی (ره) نفوذ برای آنان غیر ممکن است.
وی گفت:همچنین پس از تصویب اصل ولایت فقیه امیدشان به کلی نا امید شد چراکه آنها با سیاست مداران به راحتی سازش می کنند ولی با ولی فقیه عادل جامعه هرگز نمی توانند سازش کنند و به همین دلیل بود که جنگ تحمیلی را راه انداختند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اصل ولایت فقیه امید دشمنان را نا امید کرد

اصل ولایت فقیه امید دشمنان را نا امید کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر