صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/احمد مظفر

مقابله با سيل و تلفات در بهشهر كم نظير بود

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشور در جلسه ستاد بحران سیل بهشهر گفت:مقابله با سيل و تلفات در بهشهر كم نظير بود.

کد خبر : 2072

تاریخ انتشار : 25/07/1391 - 10:06


مقابله با سيل و تلفات در بهشهر كم نظير بود

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، احمد مظفر دوشنبه شب در جلسه ستاد بحران بهشهر اظهار داشت: من شاهد حوادث ملي و بين المللي فراواني بوده ام و در حوادثي همچون سونامي ژاپن، زلزله تركيه، زلزله اذربايجان و... حضور داشته ام اما مقابله با سيل در بهشهر كم نظير بوده است.

وي افزود: انتقادات و ضعف هايي نيز در اين رابطه وجود دارد كه به دليل اهميت موضوع براي مردم و مسئولان است و بايد با همفكري معضلات حل شود.
مظفر گفت: در حال حاضر 85 درصد چهره عمومي شهر درست شده است و مابقي نيز با اتحاد و اولويت بندي نيازها عملياتي مي شود.

وي ادامه داد: لجن كش هاي بالاي 4 اينچ نياز ضروري منطقه سيل زده بهشهر است و به همين دليل نيز با هماهنگي انجام شده 15 دستگاه پمپ آب 6و8 اينچ از 6 استان كشور از روز سه شنبه وارد بهشهر مي شوند.

رئيس سازمان امداد و نجات جمعيت هلال احمر كشوربيان داشت: بالگرد امداد و نجات مازندران نيز در بهشهر فعال شده تا  امدادرساني هوايي را نيز انجام دهد.
به گفته مظفر، لباس، كتاب، لوازم التحرير و تغذيه از نيازهاي اساسي منطقه است كه بايد  لوازم مورد نياز در اختيار مردم قرار داده شود و در اين راستا ما محدوديتي نداريم و جاي نگراني نيست. 

  

دیدگاه شما در مورد : مقابله با سيل و تلفات در بهشهر كم نظير بود

مقابله با سيل و تلفات در بهشهر كم نظير بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر