صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون رئیس سازمان هلال احمر گفت:

شماره حساب های هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد

معاون رئیس سازمان هلال احمر گفت : هنوز شروع به جمع آوری کمک های نقدی نکرده ایم و شماره حساب های هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد.

کد خبر : 2069

تاریخ انتشار : 24/07/1391 - 18:44


شماره حساب های هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد

به گزارش خط امید بهشهر ، حسینیان معاون رئیس سازمان هلال احمر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خط امید بیان داشت: هنوز سازمان هلال احمر شهرستان هیچ اقدامی جهت جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی از مردم شریف شهرستان نکرده است.

وی افزود: در صورت آغاز جمع آوری کمک های نقدی شماره حساب های سازمان هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد.

این گفتگو پس از انتشار پیام هایی در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک مبنی بر جمع آوری کمک های نقدی برای سیل زدگان بهشهر آن هم به صورت حضوری و بدون اعلام هیچ شماره حسابی انجام شده است. این  پایگاه در مقام قضاوت در خصوص نیات مدیران این صفحه نیست اما با توجه به اینکه نهاد های رسمی چون هلال احمر و اداره جوانان شهرستان چنین موضوعی را تکذیب نموده اند و نیز برای جلوگیری از ایجاد فضای سودجویانه و نیز سازماندهی و هماهنگی بیشتر و بهتر در جمع آوری و  توزیع کمک به خسارت دیدگان  لازم است تا اینگونه اقدامات با هماهنگی و کنترل و نظارت های دقیق از سئوی نهاد های رسمی صورت گیرد و داوطلبان به انجام اینگونه اقدامات خداپسندانه، از رفتار های پراکنده و بی هدف خودداری نمایند. 

  

دیدگاه شما در مورد : شماره حساب های هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد

شماره حساب های هلال احمر از طریق صدا و سیما اعلام خواهد شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر