صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قلاب ماهیگیری رجوی در سیل بهشهر گیر کرد

کمر شکسته مان نه از مصیبت سیل که این یک بلای طبیعی است وآن را نعمتی بر خود میدانیم برای عمرانی بهتر و شهری سرزنده تر ، بلکه از داغ هزاران جوانی که به فرمان منافقین پرپر شدند،بانوی نفاق و ترور را چه به دلسوزی برای مردمان دیار علوی!

کد خبر : 2067

تاریخ انتشار : 24/07/1391 - 16:01


قلاب ماهیگیری رجوی در سیل بهشهر گیر کرد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، وقتی شنیدم مریم رجوی سرکرده گروهک منافقین پیام تسلیتی برای سیل زدگان شرق مازندران فرستاد با خود گفتم که بانوی نفاق و ترور را چه به دلسوزی برای مردمان دیار علوی !!! آن هم در سالروز ترور شهید آیت الله اشرفی اصفهانی توسط گروهک منفور منافقین.

هنوز یادمان نرفته که دستهای پر از خراش ما از برداشت یاقوت سرخ که رنگش  وامدار خون کسانی است  که  دست رجوی و امثال آن که برای ما پیغام تسلیت می فرستد در نبردی ناجوانمردانه به سردمداری صهیونیست و آمریکای جنایتکار، آغشته است.

کمر شکسته مان  نه از مصیبت سیل که این یک بلای طبیعی است وآن را نعمتی بر خود میدانیم برای عمرانی بهتر و روستایی سرزنده تر ، بلکه از داغ هزاران جوانی که به فرمان منافقین پرپر شدند.

چهره ای که زیر آفتاب ساعتها از رنج برنج ، گندم و جو می سوزد وهمچنان با دستهای تاول زده عرق جبین را خشک می کند نه از خستگی، که حال، حاصلش را سیلاب برد بلکه خسته از منافقین زالو صفتی که تشنه به خون ما هستند و حاصل عمرمان  را که با تربت حسین (ع) جان می گیرد و در خیمه ابوالفضل علمدار( س) از حریم ولایت دفاع می کند با ترور و کشتار از بین می برد.

این پیر عجوزه و تمامی منافقین با ابزارهای رسانه ای غرب  اگر فکر می کنند می توانند با این هوچی گری رسانه ای در شبکه های اجتماعی ،ذره ای از عشق به ولی مان خامنه ای عزیز کم کنند،زهی خیال باطل.

آنها هنوز علوی تباران را نشناخته اند و بغض و کینه ما را نسبت به تمام جنایتی که در حق مردم داشتند را ندیده اند  که چطورعصای دست پیریِ زن و مرد روستایی و کشاورز این شهر را ازشان گرفت و به خاک سپرد.


رجوی و امثال آن بدانند ما با همین دستهای تاول زده و پرپینه و با کمری خمیده اما همچنان محکم و استوار تا دشمنان نظام و اسلام را نابود نکنیم آرام نمی شویم. 

  

دیدگاه شما در مورد : قلاب ماهیگیری رجوی در سیل بهشهر گیر کرد

قلاب ماهیگیری رجوی در سیل بهشهر گیر کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر