صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/شهردار بهشهر:

80 درصد منازل سيل زده فاقد پروانه هستند

شهردار بهشهر در سخنانی با اشاره به اینكه 80 درصد منازل سیل زده در فراش محله و كوه خیل فاقد پروانه ساختمانی هستند اظهار داشت: تنها حدود 15 درصد منازل سیل زده دارای بیمه بوده اند.

کد خبر : 2062

تاریخ انتشار : 24/07/1391 - 07:25


80 درصد منازل سيل زده فاقد پروانه هستند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، قاسم جعفری یكشنبه شب در پنجمین ستاد بحران سیل بهشهر در فرمانداری این شهرستان گفت: تا كنون در حدود 35 درصد عملیات امدادرسانی در حوزه بهشهر توسط شهرداری انجام شده است كه به دلیل وسعت و حجم بالای سیل كار عملیاتی همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: خدمات رسانی به مردم و رضایتمندی آنان از جمله وظایف ماست كه در این راستا 520 نفر نیروی انسانی و تجهیزات لجستیك و ماشین آلات از شهرداری های كل مازندران بكارگیری شدند.

معاون هلال احمر بهشهر نیز در سخنانی وظیفه ذاتی هلال احمر در مرحله اول نجات جان مصدوم د انست و خاطر نشان كرد: اسكان و توزیع غذا نیز از دیگر وظایف ماست و لجن كشی، آب كشی و حتی ساخت منازل نیز در صورت نیاز در مرحله بعدی كار ما قرار دارد و ما با تمام توان وارد خواهیم شد.

وی افزود: تا كنون به 170 خانوار در محله فراش محله و كوه خیل بهشهر تغذیه و وسائل زیستی تحویل 200 نیروی همكار و امدادگر از سراسر استان مازندران و حتی گلستان در سیل بهشهر بكارگیری شدند.

حسینیان در ادامه خواستار همكاری همه جانبه  نیروی انتظامی در تامین  امنیت گروههای امداد رسان در منطقه شد.

مدیر آب و فاضلاب شهری بهشهر نیز گفت: تا كنون 900 میلیون تومان به تاسیات آبرسانی ما در بهشهر در سیل خسارت وارد شده است.

غلامرضا زارع اشرفی اظهار داشت: در جریان سیل بهشهر چهار حلقه چاه آب شرب دچار آسیب‌دیدگی شده كه خوشبختانه 3 دستگاه چاه بهسازی شده و یک حلقه چاه 100 درصد تخریب و یک چشمه با آبدهی 80 لیتر در ثانیه از مدار بهره‌برداری خارج شده است.

وی گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در این شهرستان اکیپ‌های بحران و سیار شرکت آب و فاضلاب مازندران از سراسر استان برای رفع مشکل آبرسانی مردم این شهرستان به محل اعزام شدند.

زارع افزود: در حال حاضر آب شرب همه مناطق سیل زده در  فراش محله، کوه خیل، پل برزو، بز پل، مهدیه، گلستان، صاحب‌الزمان و ابوعمار برقرار شده است، افزود: تا رفع مشکل مردم این مناطق همچنان اکیپ‌های بحران شرکت در مناطق سیل‌زده مشغول فعالیت هستند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 80 درصد منازل سيل زده فاقد پروانه هستند

80 درصد منازل سيل زده فاقد پروانه هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر