صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی خط امید؛

اولویت اصلی تیم‌های امدادی آزادسازی معابر و نجات سیل‌زدگان است

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت:اولویت اصلی تیم‌های امدادی آزادسازی معابر و نجات سیل‌زدگان است،30 میلیارد تومان خسارت اولیه سیل بزرگ در بهشهر است.

کد خبر : 2059

تاریخ انتشار : 23/07/1391 - 19:49


اولویت اصلی تیم‌های امدادی آزادسازی معابر و نجات سیل‌زدگان است

هادی خنجری در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: تمام تیم‌های امدادی مازندران برای ارائه خدمات به سیل‌زدگان در بهشهر مستقر هستند و نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه مشكل برق، مخابرات بهشهر در حال حاضر رفع شده است ومشكل آب نیز تا 98 درصد حل شده است و مشكلی در این رابطه نداریم.

به گفته خنجری: هم‌اکنون شش اکیپ مجهز از مناطق فریدونکنار، بابل، قائم‌شهر، ساری، جویبار و نکا مشغول رفع اتفاقات، نصب انشعابات و کار آبرسانی را در بهشهرانجام می‌دهند.

وی همچنین از ارسال شش هزار آب بسته‌بندی تاکنون توسط این شرکت به منظور کمک به سیل‌زدگان بهشهر خبر داد.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: گازرسانی در بهشهر نیز به خوبی در مناطق سیل زده در حال انجام است و علمك های شكسته نیز در حال بازسازی و نصب جدید است.

خنجری افزود: خوشبختانه با كمك نیروهای سپاهی و بسیجی در منطقه مشكل جمع آوری سیلاب از منازل در حال انجام است و امیدواریم در این رابطه با همكاری بسیج كارها با سرع بیشتری عملیاتی شود.

وی ادامه داد: براساس گزارش واصله حدود 30 میلیارد تومان خسارت اولیه این سیل بزرگ در بهشهر است كه با توجه به گستردگی سیل در منطقه این این آمار قطعاً افزایش خواهد یافت. 

  

دیدگاه شما در مورد : اولویت اصلی تیم‌های امدادی آزادسازی معابر و نجات سیل‌زدگان است

اولویت اصلی تیم‌های امدادی آزادسازی معابر و نجات سیل‌زدگان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر