صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی خط امید؛

رسانه ها اخبار مناطق سيل زده را با اولويت پوشش دهند

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بهشهر گفت: رسانه ها اخبار مناطق سيل زده را با اولويت پوشش دهند،اصحاب رسانه باید باید صدای مطالبات مردم به گوش دولتمردان باشند.

کد خبر : 2058

تاریخ انتشار : 23/07/1391 - 19:43


رسانه ها اخبار مناطق سيل زده را با اولويت پوشش دهند

به گزارش خبرنگار خط امید ، علي اصغر باباكوهي  امروز يك شنبه در در حاشيه بازديد اصحاب فرهنگ و هنر بهشهر ازمناطق سيل زده بهشهر، ضمن بیان این مطلب اظهارداشت: باید توجه داشت که ابعاد تخریب این سیل بسیار زیاد است و بايد تمام ابعاد اين زلزله اطلاع رساني شود.

وي اظهار داشت: ضمن تهيه گزارش از منطقه اولويت هاي و نيازهاي مردم منطقه نيز مورد توجه قرار گيرد تا با طرح مسئله به ستاد بحران در جهت رفع مشكلات اقدام شود.

باباكوهي ادامه داد: خوشبختانه از همان ساعات اوليه بروز سيل خبرها به رسانه هاي مختلف و خبرگزاری ها مخابره شده است و بايد در اين راستا قدردان خبرنگاران بود.

وی افزود: اصحاب رسانه باید باید صدای مطالبات مردم به گوش دولتمردان باشند و بکوشند هیچ روزشان بدون خبری از مناطق سيل زده به پایان نرسد و با تمام توان در اين راستا گام بردارند.

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بهشهر بيان داشت: خوشبختانه تمامی نیروهای امدادی در منطقه درگیر کار هستند و كارها با برنامه ريزي در حال انجام است و نگراني در اين راستا وجود ندارد و اصحاب رسانه نيز بايد با انعكاس اخبار كمك رساني كمك كار مسئولان و مردم باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : رسانه ها اخبار مناطق سيل زده را با اولويت پوشش دهند

رسانه ها اخبار مناطق سيل زده را با اولويت پوشش دهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر