صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اسفندیار اسدی در جلسه مشترک شورا و شهرداری بهشهر:

وعده‌های شهرداری در سال 93 به خوبی اجرا شد

رییس شورای اسلامی بهشهر گفت: پروژه‌ها و وعده‌های شهرداری با توجه به اقتصاد و درآمد ضعیف وناپایدار، پایان نسبتا خوب و رضایت بخشی داشته و آنچه را که وعده داده با همت کارکنان و نظارت مسئولان واحد به خوبی اجرایی شده است.

کد خبر : 20561

تاریخ انتشار : 16/01/1394 - 21:01


وعده‌های شهرداری در سال 93 به خوبی اجرا شد

به گزارش خبرنگار خط امید، اولین نشست مشترک شورای اسلامی و شهرداری بهشهر با حضور اعضای شورای اسلامی، حمیدآزموده شهردار و مسئولان واحدهای مختلف با هدف ارائه بهینه درتدوین و اجرای راهکارهای مدیریتی برگزار شد.

 

شهردار بهشهر در این جلسه گفت: همدلی و برنامه محوری رمز موفقیت اجرایی کردن برنامه در سال جاری می باشد و مطمئنا با خروج ازمدیریت شهری روزمره و بدون برنامه، ازنارضایتی شهروندان فارغ خواهیم شد،هر چند معتقدیم درآمد بالاو اقتصاد برتر و پایدار بی تاثیر نیست اما با توجه به سقف اعتباراتمان و سرانه جمعیت میتوانیم منحصر به فرد باشیم.

 

وی تصریح کرد: تعاملات متقابل بین شهروندان و مجموعه مدیریت شهری عاملی جهت پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری است که  توجه به عملکرد ها و ارزیابی آن از سوی شهروندان شاخصی ارزنده برای شهرداری و شورای اسلامی محسوب می شود و در مديريت شهري، رضايت و مصلحت شهروندان به يك اندازه مهم است .

 

حمیدآزموده دارایی اجتماعی را از پتانسیل‌های شهر دانست و افزود: فراهم آوردن زمینه‌های مناسب برای بالفعل شدن این پتانسیل‌ها امری مهم است که مجموعه مدیریت شهری درمحدوده وظایف، چارچوب و اختیارات رسیدن به آن را در اولویت برنامه‌ها قرار داده و توسعه استانداردهای زندگی شهری به عنوان یکی از خواسته‌های به حق شهروندان یک ضرورت انکار ناپذیرمحسوب می‌شود.

 

شهردار بهشهر خاطرنشان کرد: تدوین برنامه‌های بلند مدت بی شک ازاهداف مدیریت شهری است که از طریق همکاری و مشارکت دهی شهروندان در عرصه‌های مختلف مدیریتی می توان زمینه‌های ارتباط متقابل مدیریت شهری و شهروندان را مهیا کرد تا با توان و انگیزه هرچه تمام، برنامه‌های مدون سال جدید را آغاز کنیم؛ در این راستا، هیچ‌گونه رکود و ایستایی، قابل قبول نیست .

 

رییس شورای اسلامی بهشهر نیز در سخنانی گفت: تقارن سال جدید با ایام سوگواری فاطمی، طلیعه معنوی بوده که پشتیبان حرکت‌جهادی دربخش‌های مختلف مدیریت شهری خواهد بود و امیدواریم روند بالنده و پرنشاط اجرایی برنامه‌های مدون شهری آنچنان که مورد دلخواه اعضای شورای اسلامی، شهردار وشهروندان بوده تداوم داشته باشد.

 

اسفندیار اسدی افزود: پروژه‌ها و وعده‌های شهرداری با توجه به اقتصاد و درآمد ضعیف وناپایدار، پایان نسبتا خوب و رضایت بخشی داشته و آنچه را که وعده داده با همت کارکنان و نظارت مسئولان واحد به خوبی اجرایی شده است اگرچه سیل خرداد 93 مانع پییشرفت بسیاری از  پروژه‌های عمرانی و رفاهی شهروندان شد، چرا که بیش از 55 میلیارد ریال در خصوص این معضل هزینه شده است.

 

درادامه رییس کمیسون فرهنگی، حقوقی و اجتماعی شورای اسلامی بهشهر با اشاره به محوریت «همدلی و همزبانی» در نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت:

تمسک به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، ضامن تحقق برنامه‌های مدون سال جدید، با پویایی و تکاپوی هرچه بیشتر خواهد بود.

اویس موسی زاده تاکید کرد: نقش‌آفرینی شهرداری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، مطمئنا  تعیین‌کننده و هدفمند بوده و اقدامات شهرداری در هر دو حوزه فرهنگ و عمران، باید مسیر واحدی را پیگیری کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : وعده‌های شهرداری در سال 93 به خوبی اجرا شد

وعده‌های شهرداری در سال 93 به خوبی اجرا شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر