صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

بازدید 100 هزار گردشگر نوروزی از باغ ملی عباس‌آباد بهشهر

فرماندار بهشهر از بازدید 100 هزار گردشگر نوروزی از منطقه نمونه گردشگری و باغ ملی عباس‌آباد بهشهر خبر داد و گفت: عمده گردشگران برای نخستین‌بار به این منطقه گردشگری آمده بودند.

کد خبر : 20560

تاریخ انتشار : 16/01/1394 - 20:41


بازدید 100 هزار گردشگر نوروزی از باغ ملی عباس‌آباد بهشهر

به گزارش خط امید، محمدتقی نورزاد اظهار داشت: شهرستان بهشهر با داشتن حدود 200 نقطه تاریخی و طبیعی گردشگری و توریستی به عنوان نگین گردشگری مازندران مطرح است که نیازمند منابع لازم برای ایجاد زیرساخت‌های لازم و جذب بیشتر گردشگر است.

وی اضافه کرد: یکی از مناطق نمونه گردشگری شهرستان بهشهر، عباس‌آباد است که از 28 اسفند 93 تا 15 فروردین 94، پذیرای حدود 100 هزار گردشگر اعم از بومی، استانی و منطقه‌ای بوده است.

فرماندار بهشهر گفت: باغ شاه، چشمه عمارت، غار هوتو، گوهرتپه و عباس‌آباد از مناطق تاریخی و گردشگرپذیر بهشهر هستند که منطقه نمونه گردشگری عباس‌آباد علاوه بر پربازدید کننده‌ترین سایت گردشگری شهرستان بهشهر، یکی از سایت‌های پربازدید و مورد علاقه استان مازندران در تعطیلات نوروز 94 بوده است.

نورزاد همچنین با اشاره به اهمیت و حساسیت‌های خاص پناهگاه حیات‌وحش میانکاله، گفت: این منطقه حفاظت شده نیز بنا به درخواست‌های مردمی، در نوروز 94، میزبان ده‌ها هزار گردشگر بوده است.

رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان بهشهر در بخش دیگری از این گفت‌وگو عنوان کرد: میزان اقامت مسافران نوروزی در هتل‌ها، مدارس، پارک‌ها، مهمان‌سراها و خانه‌های استیجاری، از 28 اسفند 93 تا 14 فروردین 94، در مجموع حدود 15 هزار نفر بوده است.

نورزاد متذکر شد: در ایام نوروز امسال، میزان تصادفات منجر به فوت در بهشهر صفر بوده و با تدابیر در نظر گرفته شده، مشکل خاصی در حوزه ترافیک درون‌شهری و برون‌شهری نداشتیم.

وی در پایان اذعان داشت: در مجموع، همکاری دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر شهرستان بهشهر به نحو شایسته‌ای بوده و به لحاظ امنیتی و گردشگری فعالیت‌های قابل تقدیری انجام شده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : بازدید 100 هزار گردشگر نوروزی از باغ ملی عباس‌آباد بهشهر

بازدید 100 هزار گردشگر نوروزی از باغ ملی عباس‌آباد بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر