صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در تعطیلات نوروز امسال

بیش از 10 میلیون گردشگر مازندران را برای اقامت برگزیدند

امسال با توجه به مساعد بودن شرائط آب و هوایی، بیش از 10 میلیون گردشگر، مازندران را برای اقامت خود در تعطیلات نوروزی برگزیدند.

کد خبر : 20416

تاریخ انتشار : 15/01/1394 - 11:51


بیش از 10 میلیون گردشگر مازندران را برای اقامت برگزیدند

به گزارش خط امید بهشهر _ دلاور بزرگ‎نیا دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی مازندران در جمع خبرنگاران با جمع‌بندی عملکرد این ستاد، با اعلام این که از 27 اسفند 93 لغایت 13 فروردین 94 تعداد 10 میلیون و 38 هزار و 743 نفر در استان اقامت کردند، اظهار داشت: از مجموع بیش از 5 هزار بازدید نظارتی انجام شده از واحدهای اقامتی و صنوف مختلف ، به 246 مورد تذكر و اخطار كتبی داده شد.

وی با بیان اینكه یكهزار و 547 مورد تصادف در مراكز درمانی و اور‍نس پذیرش شده‌اند، یادآور شد: تعداد 25 نفر نیز در اثر تصادف و تروما در بیمارستان ها فوت شدند.

دبیر ستاد خدمات سفر نوروزی مازندران تعداد بازدیدكنندگان از موزه‌های استان را بیش از 200 هزار نفر اعلام و تصریح كرد: بیش از 440 هزار نفر نیز از اماكن تاریخی فرهنگی استان در این ایام بازدید كردند.

مدیركل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به این که در این مدت تعداد 10 هزار و 504 بازدید نظارتی از كلیه صنوف صورت گرفته است، در زمینه وضعیت حمل و نقل و پایانه ها بیان کرد: بیش از یک میلیون و 438 هزار مسافر برون و درون‌استانی جابه‌جا شدند.

این مسئول در پایان تعداد بازدیدکننده از روستاهای مازندران را بیش از 3 میلیون گردشگر و آمار اقامت‌کنندگان در روستاهای این استان در ایام تعطیلات را بیش از دو میلیون و 633 هزار گردشگر ذکر کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : بیش از 10 میلیون گردشگر مازندران را برای اقامت برگزیدند

بیش از 10 میلیون گردشگر مازندران را برای اقامت برگزیدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر