صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خط امید از مصدومان چهارشنه سوری در بهشهر گزارش می دهد؛

از پارگی چشم تا چهارمورد چاقو کشی در بهشهر

در چهارشنبه سوری آخر سال بهشهر 6 مورد از مجروحینی که به بیمارستان‌های این شهرستان مراجعه کردند بر اثر درگیری و ضرب و جرح بوده که در این میان چهار مورد چاقو کشی اتفاق و مصدومان به بیمارستان منتقل و بستری شد.

کد خبر : 20311

تاریخ انتشار : 27/12/1393 - 12:10


از پارگی چشم تا چهارمورد چاقو کشی در بهشهر

به گزارش خط امید، روزهای پایانی و چهار شنبه آخر هرسال شاهد انفجار مواد محترقه نظیر سیگارت، کپسول و... هستیم که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت در بین مردم مصدومانی را نیز در‌بر خواهد داشت که باعث تلخ شدن شیرینی عید نوروز برای برخی از خانواده‌ها می شود.

 

برخی از خانواده‌ نیز این رسم دیرینه و باستانی ایران را به نحوی درست و بدون خطر برگزار می کنند، تعدادی از خانواده‌های یکی از کوچه‌های بهشهر نیز در این شب اقدام به چیدن صندلی در کوچه و روشن کردن آتش می کنند و با پختن آش و انجام بازی‌های سالم و دست‌جمعی در کنار فرزندان خود، شبی به یادماندنی و شاد را برای آن‌ها بوجود می آورند.

 

در این میان نیز هستند کسانی که با ایجاد ناهنجاری های اجتماعی و انجام رفتارهای خطرناک علاوه بر ایجاد رعب و وحشت در بین مردم و صلب آرامش از دیگر شهروندان متاسفانه باعث بروز حوادث دردناک و بعضا درگیری و فوت می شوند.

 

چهارشنبه سوری شب گذشته در شهرستان بهشهر نیز با هنجارشکنی برخی افراد، بدون حادثه نبود و علاوه بر کثیفی و سیاهی خیبان‌های شهر باعث مجروح شدن، درگیری و جراحت یک نفر از ناحیه چشم شد.

 

دکتر محمدعلی ابوذری در  گفتگوی تلفنی با خبرنگار خط امید در خصوص حوادث چهارشنبه سوری آخرسال در بهشهر اظهار داشت: چهرشنبه سوری آخر سال در بهشهر 12 نفر مجروح در بر داشت که از این تعداد 11 نفر مرد و یک نفر زن بودند.

 

وی با بیان اینکه محدوده سنی مجروحین چهارشنبه سوری در بهشهر از هفت سال تا 45 سال است افزود: 6مورد از مجروحینی که به بیمارستان‌های بهشهر مراجعه کردند بر اثر درگیری و ضرب و جرح بوده که در این میان چهار مورد چاقو کشی اتفاق افتاد و مصدومان به بیمارستان منتقل و بستری شد.

 

معاون درمان شبکه بهداشت شهرستان بهشهر به سوختگی دست یک خانم اشاره و تصریح کرد: یکی از مصدومین نیز به دلیل پارگی چشم به بیمارستان بوعلی ساری منتقل و مابقی مجروحین سرپایی درمان شده و از بیمارستان مرخص شدند.

 

ابوذری در پایان گفت: خوشبختانه امسال به دلیل آموزش‌هایی که توسط جراید و صدا و سیما در خصوص خطرات حوادث چهارشنبه سوری به خانواده‌ها داده شد نسبت به گذشته کاهش چشم‌گیری در تعداد مجروحان و مصدومان داشتیم.

 

به گزارش خط امید، امیدواریم که با ادامه آموزش‌های عمومی در خصوص پیشگیری از حوادث چهارشنبه سوری و همچنین ورود قاطع دستگاه‌های امنیتی و نظامی و برخورد با متخلفین و حادثه سازان چهارشنبه آخر سال، شاهد کاهش بیشتر تعداد مجروحین این شب باشیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : از پارگی چشم تا چهارمورد چاقو کشی در بهشهر

از پارگی چشم تا چهارمورد چاقو کشی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر