صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس جمعیت جمعیت هلال احمر بهشهر خبر داد:

حضور امدادگران دوچرخه سوار در طرح امداد رسانی ویژه نوروز در بهشهر

رئیس جمعیت جمعیت هلال احمر بهشهر گفت: برای مکان‌هایی مانند پارک ملت(باغ شاه) تعدادی از امدادگران جمعیت، با دوچرخه و کوله مجهز به کمک‌های اولیه حضور دارند.

کد خبر : 20305

تاریخ انتشار : 27/12/1393 - 11:06


حضور امدادگران دوچرخه سوار در طرح امداد رسانی ویژه نوروز در بهشهر

حسین موسی زاده در گفت و گو با خبرنگار خط امید بهشهر اظهار داشت: طرح امداد رسانی ویژه نوروزی جمعیت هلال احمر بهشهر، امسال نیز مانند سال‌های گذشته به همت جوانان این جمعیت اجرا خواهد شد تا به مسافرانی که در تعطیلات نوروز به این منطقه سفر می کنند در صورت لزوم امداد رسانی شود.

 

وی با بیان اینکه امسال 4 پایگاه امدادی برای محدوده شهرستان بهشهر در نظر گرفته شد، افزود: یک پایگاه در ورودی شرقی شهرستان مقابل پلیس‌راه و یک پایگاه نیز در ورودی غربی مقابل روستای شهید آباد به نام پایگاه جوانان مستقر و دو پایگاه امداد و نجات نیز در مناطق پاسند و نیالا برپا شدند.

رئیس جمعیت جمعیت هلال احمر بهشهر گفت: این طرح از 25 اسفند شروع شده و تا 15 فروردین بصورت شبانه روز ادامه دارد که در طول این طرح که مدت آن 20 روز است، مجموعا 400 نفر روز از جوانان داوطلب این جمعیت بکارگیری می شوند.

موسی زاده از اجرای طرح صحاب در پارک‌ها و مکان‌های کم جمعیت خبر داد و گفت: برای مکان‌هایی مانند پارک ملت(باغ شاه) تعدادی از امدادگران جمعیت، با دوچرخه و کوله مجهز به کمک‌های اولیه در حال گشت هستند که علاوه بر این تعداد 4 دستگاه موتور سیکلت نیز با امکانات امداد رسانی در مکان‌های پرجمعیت مانند عباس‌آباد امداد رسانی می کنند.

 وی در پایان تصریح کرد: در حال حاضر 2 آمبولانس جمعیت هلال احمر در طرح حاضر هستند و اگر به آمبولانس کمکی نیاز باشد از شهرها و استان‌های دیگر برای ما ارسال می کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور امدادگران دوچرخه سوار در طرح امداد رسانی ویژه نوروز در بهشهر

حضور امدادگران دوچرخه سوار در طرح امداد رسانی ویژه نوروز در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر