صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌‌ای:

محکومیت«م.ه» به حبس، جزای نقدی و انفصال/حکم قطعی نیست

سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم قضایی برای متهم «م. ه» خبر داد و گفت: چهارشنبه هفته گذشته به وکلای این متهم اخطارهایی صادر شد که برای ابلاغ حضوری در دادگاه صادرکننده حکم حاضر شوند.

کد خبر : 20187

تاریخ انتشار : 24/12/1393 - 19:42


محکومیت«م.ه» به حبس، جزای نقدی و انفصال/حکم قطعی نیست

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» دقایقی پیش در گفتگو با شبکه خبر با اعلام اینکه هنوز حکم قطعی نشده و در این باره عذر قانونی دارم، گفت: یک بخش از اتهامات «م.ه» به استناد ماده 3 قانون تشدید مرتکبان ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری حکم به حبس، جزای نقدی و انفصال صادر شده است.

وی تاکید کرد: همچنین به اتهام تبصره 2 ماده 5 این قانون یعنی تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری حکم حبس و جزای نقدی و رد مال و انتصال صادر شده است.

سخنگوی دستگاه قضا افزود: «م.ه» درباره مسائل امنیتی به حبس محکوم شده است.

وی تاکید کرد: حکم که قطعی شد قطعا آن را به مردم اطلاع رسانی خواهیم کرد، ضمن اینکه این حکم قابل بازنگری و تجدید نظرخواهی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای خاطرنشان کرد: پس از ابلاغ حکم به متهم و وکلایش وی 20 روز فرصت دارد تا به رای صادره اعتراض کند و اگر اعتراض نکرد حکم قطعی تلقی خواهد شد.

احضار «م.ه» برای ابلاغ حکم به دادگاه انقلاب

 

همچنین صبح امروز یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به احضار «م.ه» به دادگاه انقلاب برای ابلاغ حکم، اظهار داشت: امروز قرار بود متهم به اتفاق وکلایش برای دریافت ابلاغ حکم صادره به دادگاه انقلاب مراجعه کنند.(متن کامل خبر اینجا)

منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : محکومیت«م.ه» به حبس، جزای نقدی و انفصال/حکم قطعی نیست

محکومیت«م.ه» به حبس، جزای نقدی و انفصال/حکم قطعی نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر