صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ضمن آماده باش فرمانداران و شهرداران

شأن و حرمت نوروز فاطمی در مازندران حفظ شود

مازندران با آماده‌باش فرمانداران و شهرداران خود، ضمن حفظ شأن و حرمت نوروز فاطمی و رعایت شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س)، به استقبال مسافران و مهمانان استان می‌رود.

کد خبر : 20128

تاریخ انتشار : 24/12/1393 - 10:50


شأن و حرمت نوروز فاطمی در مازندران حفظ شود

به گزارش خط امید بهشهر _ ربیع فلاح در نشست شهرداران استان ضمن اعلام آماده‌باش کلیه فرمانداران و شهرداران مازندران، بر لزوم حفظ شأن و حرمت حضرت زهرا (س) تأکید کرد و اظهار داشت: نظافت عمومی، زیباسازی و گل‌کاری میادین و خیابان‌ها در کنار نظارت بر نرخ ارزاق عمومی و مایحتاج مردم باید انجام بپذیرد تا سفری دل‌انگیز را برای مهمانان استان رقم بزند.

وی ساماندهی بافت‌های فرسوده شهری و برخورد فنی با سرعت‌گیرها در مازندران را مهم دانست و افزود: امروز شرایط توسعه دولت الکترونیک در مازندران آماده است و شهرداری‌های مازندران با فراهم آوردن زیرساخت‎ها، به این حوزه ورود جدی کنند.

استاندار مازندران با اشاره به ضرورت رفع مشکل پسماند استان حداکثر تا دوسال آینده، پیرامون کارکرد شهرداری‌ها، گفت: کنترل ساخت‌وسازهای غیر مجاز و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی، از جمله کارهای مهم شوراها و شهرداران است و هم‌افزایی شوراها با شهرداران موجب بهبود و مدیریت شهری می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : شأن و حرمت نوروز فاطمی در مازندران حفظ شود

شأن و حرمت نوروز فاطمی در مازندران حفظ شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر