صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور وزیر دفاع صورت گرفت

افتتاح خط تولید انبوه و تحویل موشک‌های کروز ۳۰۰کیلومتری قدیر به سپاه + تصاویر

خط تولید انبوه موشک کروز دریایی برد بلند قدیر افتتاح و مقادیر متنابهی از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران تحویل شد.

کد خبر : 20106

تاریخ انتشار : 23/12/1393 - 11:50


افتتاح خط تولید انبوه و تحویل موشک‌های کروز ۳۰۰کیلومتری قدیر به سپاه + تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند با حضور سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع افتتاح و مقادیر متنابهی از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.

سردار دهقان در جمع خبرنگاران طی سخنانی با گرامیداشت روز شهید اظهار داشت: پس از اتمام تحقیقات، نمونه‌سازی، انجام آزمایشات موفق پروازی و رونمایی از موشک کروز دریایی قدیر به مناسبت روز صنعت دفاعی سال جاری که با حضور ریاست محترم جمهور انجام شد، امروز بحول و قوه الهی شاهد افتتاح همزمان خط تولید انبوه و تحویل دهی این موشک راهبردی و موثر در عرصه دفاع و رزم دریایی هستیم.

وزیر دفاع، آماده سازی و واکنش سریع، ارتفاع پروازی پایین، دقت بالای ناوبری، اصابت دقیق به اهداف، قدرت تخریب زیاد، ضد جنگ الکترونیک بالا به واسطه مجهز بودن به رادارهای پیشرفته و قابلیت پرتاب از روی انواع شناور و بالگرد که بر افزایش برد آن نیز تأثیر بسزایی دارد را از ویژگی‌های این سامانه موشکی بر شمرد.
سردار دهقان با بیان اینکه امروز وزارت دفاع با تولید کاملاً بومی انواع موشک با کاربردهای متنوع در منطقه حرف اول را می زند تصریح کرد: دقت و سرعت عمل و کیفیت بالای این محصولات مهم توان رزم نیروهای مسلح در هوا،دریا و زمین به نحو چشمگیری افزایش داده است.

وزیر دفاع با اشاره به فرامین مقام معظم فرماندهی کل قوا و راهبرد دولت یازدهم در تقویت توان رزم نیروهای مسلح به ویژه در حوزه موشکی تأکید کرد: وزارت دفاع در دو ساله گذشته بر افزایش برد، افزایش تحرک و تاکتیکی شدن موشک‌ها تمرکز داشته‌ایم به طوری که در تصاویر مستند پرتاب و اصابت به هدف این موشک مشاهده می‌کنید، موشک قدیر از فاصله 300 کیلومتری از ساحل موفق شده تا هدف دریایی خود را به دقت شناسایی و مورد اصابت قرار داده و آن را به طور کامل منهدم کند.
سردار دهقان با قدردانی از تلاش دانشمندان، نخبگان و متخصصان سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع و دیگر سازمان‌های این وزارتخانه که در طراحی، ساخت و تولید انبوه این موشک مشارکت داشته‌اند اعلام کرد: موشک‌های جدید ساخت وزارت دفاع با قابلیت‌های بسیار پیشرفته‌تر انشاءالله در سال آینده تحویل نیروهای مسلح خواهد شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح خط تولید انبوه و تحویل موشک‌های کروز ۳۰۰کیلومتری قدیر به سپاه + تصاویر

افتتاح خط تولید انبوه و تحویل موشک‌های کروز ۳۰۰کیلومتری قدیر به سپاه + تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر