صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با همت مردم و خیران انجام شد

اهدای جهیزیه به 13 نوعروس در یک روستای مازندران

13 نوعروس از روستای سمسکنده علیای شهرستان ساری، در آستانه سال نو دیگر دغدغه جهیزیه ندارند.

کد خبر : 20102

تاریخ انتشار : 23/12/1393 - 09:05


اهدای جهیزیه به 13 نوعروس در یک روستای مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ در روستای سمسکنده علیای شهرستان ساری، به 13 نو عروس که در آستانه برگزاری جشن ازدواج‌شان هستند، جهیزیه اهدا شد و این روستا به‌عنوان پایگاه جمع‌آوری جهیزیه مازندران اعلام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در این همایش اظهار داشت: انجام کار خیر و دستگیری از نیازمندان جامعه مختص ثروتمندان نیست، هر انسانی می‌تواند با توجه به توانمندی‌های خود در این راه قدم بردارد.

علی بابایی کارنامی افزود: با دستگیری از نیازمندان که کار انسان‎دوستانه و خداپسندانه‌ای است، در واقع نیاز روحی خود خیران نیز رفع می‌شود.

وی تصریح کرد: باید مطابق عمل بزرگان دین، چیزهایی را که بیشتر دوست داریم، به نیازمندان انفاق کنیم.

مدیرعامل انجمن خیریه مائده آسمانی مازندران نیز در این همایش با اشاره به اینکه امسال دو دوره به نوعروسان استان جهیزیه اهدا شد، بیان کرد: نوعروسان این دوره از شهرستان‌های ساری، میاندورود، نکا و بهشهر بودند.

فاطمه ولایتی تروجنی خاطرنشان کرد: سال آینده به نوعروسانی که از غرب استان متقاضی جهیزیه هستند، با ایجاد نمایندگی جهیزیه اهدا می‌شود.

وی اهدای پوشاک، کفش و سبد غذایی به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش این انجمن را از برنامه‌های ویژه پایان سال برشمرد و یادآور شد: در هفته منابع طبیعی نیز این انجمن 60 نهال اهدا کرد.

در پایان این همایش نیز بیش از 65 میلیون ریال از هدایای نقدی و غیر نقدی خیران جمع‌آوری و از همیاران و خیران انجمن خیریه مائده آسمانی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اهدای جهیزیه به 13 نوعروس در یک روستای مازندران

اهدای جهیزیه به 13 نوعروس در یک روستای مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر