صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وزیر بهداشت:

چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه‌سوری تخلیه کردم

وزیر بهداشت با تشریح توصیه‌هایی نسبت به مراقبت ویژه والدین از کودکان در ایام چهارشنبه پایان سال گفت‌: متأسفانه چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه پایان سال تخلیه کردم.

کد خبر : 20057

تاریخ انتشار : 22/12/1393 - 17:55


چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه‌سوری تخلیه کردم

به گزارش خط امید بهشهر _ سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت درباره توصیه‌های ضروری برای چهارشنبه پایان سال اظهار داشت: هر سال برای چهارشنبه پایان سال توصیه‌ها ارائه می‌شود، ولی امیدواریم مردم توجه کنند، چهارشنبه سوری از جشن‌های ملی است و مردم هم علاقه‌مند هستند شاد باشند. فکر می‌کنم امسال هم مقارن با ایام فاطمیه دوم می‌شود، بنابراین همه توجه دارند و رعایت هم خواهند کرد.
وزیر بهداشت با توصیه‌ به والدین برای مراقبت از کودکان در ایام چهارشنبه پایان سال عنوان کرد: بنده خودم متأسفانه به‌دلیل حوادث و بی‌احتیاطی در چهارشنبه پایان سال تعداد قابل توجهی چشم را مجبور شدم تخلیه یا پیوند کنم.
هاشمی با بیان اینکه سوختگی‌های زیادی به‌دلیل استفاده از مواد محترقه‌ای که مناسب این مراسم نیست، اتفاق می‌افتد، عنوان کرد: متأسفانه حتی در سال‌های قبل نیز باعث فوت برخی از این حادثه‌دیدگان شده است.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: همه والدین و بزرگترها رعایت کنند تا اتفاقی تلخ رخ ندهد زیرا واقعاً حیف است افراد به‌دلیل شادی غیرمتعارف کوتاه‌مدت یک عمر معلول شوند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه‌سوری تخلیه کردم

چشم‌های بسیاری را بر اثر حوادث چهارشنبه‌سوری تخلیه کردم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر